بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، یکی از شاهکارهای نینتندو است که توانست روحی تازه به مجموعۀ زلدا ببخشد. این بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و با بدست آوردن موفقیت‌های بسیار زیادی، نینتندو را وادار به ساخت نسخۀ دوم آن کرد. همین شد که در E3 2019، تریلری از The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد؛ اما بعد از آن، نینتندو بازی را در سکوت خبری پیش برد تا اینکه بالاخره امروز در E3 2021، تریلری از گیم پلی آن منتشر کرد. برای خواندن ادامۀ مطلب با ما در اسمارتین همراه باشید.


در کنفرانس نینتندو در E3 2021، خیلی‌ها انتظار معرفی شدن نینتندو سوییچ پرو که اخیراً شایعاتی دربارۀ عرضه شدن آن به‌وجود آمده بود را داشتند؛ اما چنین اتفاقی نیفتاد و باز هم نینتندو حرفی از کنسول نسل نهمی خود نزد. با این حال، دستی بر سری زلدا کشید و به پخش تریلر گیم پلی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 که نزدیک به دو سال در سکوت خبری به سر برده بود پرداخت. پیشنهاد می‌کنم که این تریلر جذاب را تماشا کنید:

این تریلر در حالی منتشر شد که تقریباً طرفداران از این بازی ناامید شده بودند و فکر می‌کردند که نینتندو از ساخت آن منصرف شده است. با این همه حال، این تریلر دوباره ماجراجویی‌های لینک و مبارزۀ او با دشمنان را به تصویر کشید که وعدۀ یک بازی جذاب دیگر را برای طرفداران این سری می‌دهد. همچنین ما در این تریلر شاهد قابلیت‌ها و امکانات جدیدی در بازی هستیم که توضیحی دربارۀ آنها داده نمی‌شود؛ اما به‌نظر می‌رسد که بسیار جذاب باشند. در آخر نیز با تهدیدی عجیب و غریب در منطقه روبرو می‌شویم که می‌تواند با هدف و ریشۀ داستانی بازی در ارتباط باشد.


نسخۀ جدید بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild هنوز نام مشخصی ندارد و رسانه‌ها به اصطلاح آن را “Legend of Zelda: Breath of the Wild ۲” صدا می‌زنند. همانطور هم که در پایان تریلر گیم‌پلی این بازی دیدید، بازی در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۲ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.


دوست اسمارتینی!

  • بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild رو تجربه کردی؟ به نظرت نسخه دومش چطوری می‌شه؟
  • نظرت راجع به مطالب ویدیوگیم اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهن داری به ما بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتما برای ما توی نظرات بنویس. ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن رو تجربه کنی؟ به بخش ارسال مطلب برو و نوشته خوبت را برای ما ارسال کن. ما هم اون رو با اسم خودت منتشر می‌کنیم!

بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار نسخه نسل نهمی بازی Doom Eternal مشخص شد سید متین فقهی
تابستون چیکار کنم؟ – دوازده راه برای گذراندن تابستان – آتنا مهرانفر
الکترونیک آرتز هک شد! – دزدیده شدن کدهای بازی فیفا ۲۱ –  سید متین فقهی
دزدی بزرگ پاری‌سن‌ژرمن از بارسلونا – جورجینیو واینالدوم به پاری‌سن‌ژرمن پیوست – سهیل کوهی اصفهانی
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.