اگر دو بال پرواز داشتم چه می کردم؟

2
50

خیلی ها مثل من دوست دارن که بال داشته باشند. در این مطلب من از علاقه ی خودم به پرواز میگم و اینکه اگه بال داشتم چه جاهایی میرفتم. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

همه میدونن که بال داشتن حس خوبی داری و کاربرد های خیلی زیادی داره. مثلا پرواز به جایی که دوست داریم یا در مدرسه از بعضی بچه ها فرار کنیم 😂 بعضیا که تو مدرسه من بهشون گفتم اگه دو تا بال داشتین چیکار میکردین؟ یکیشون جواب داد ابرقهرمان می شدم. تازه می گفت من اسممو میذاشتم یوسف فلای یعنی آماده بود ابر قهرمان بشه 😂 تازه برا خودشم امضا ساخته بود.

حس بودن در ابر ها چه حسی داره؟ این حسیه که فقط اونا که سقوط آزاد از کوه های بلند می کنن براشون اتفاق میفته پس اگر از ارتفاع های خیلی بلند ترسی ندارین پیشنهاد میکنم برین بپرین و لذت ببرین. هواپیما را برای همین کار ساختن ولی در هواپیما لذتش کم میشه و پرواز آزاد با بال خیلی حس بهتری داره. باید بگم که اگه انسان بال داشت طول بال هاش حداقل ۲ متر بود، خیلی بزرگ می شد و خیلی سنگین بود. به همین دلیل خداوند برای انسان بال نذاشت.ولی تحمل کردن بال های سنگین برای پرواز در ابر ها کافی است؟ یا شما نمیتونین بال های بزرگ و سنگین را تحمل کنید؟

جا های زیادی هست که اگر بال داشتم می رفتم. شاید جهانگرد میشدم ولی با بال های بزرگ پرواز کردن سخته. فکرشو بکنید در خلوت ترین جای زمین روی ابر ها چه حس خوبی داره. یکی از تفریحاتی که امروزه معروف شده پریدن با چتر از هلیکوپتر است که در بیشتر بازی های کنسولی و کامپیوتری مترح جهان قابلیت این کار وجود داره.

بریم سراغ جا هایی که من اگر بال داشتم به آنجا می رفتم: ۱- میرفتم راز منطقه ی ۵۱ را فاش میکردم 😂 ۲- به جا های دیدن مثل پاریس می رفتم. شما اگه باشید کدومو انتخاب می کردید.در نظرات انتخابتون رو بگید.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظراتی با بیشترین رای موافق
سهیل کوهی
نویسنده

اگر بال داشتم میرفتم به نیوکمپ(وقتی که همه بازیکنا توی رختکن هستند)