برادر بودن مسئولیت های زیادی به همراه دارد. شما وقتی درحال سرگرم کردن برادرتان هستید باید هر دفعه یه کار جدید برای سرگرم کردن او انجام دهید. حالا در این مطلب که تقریبا یک دلنوشته به حساب می آید، با این پدیده مهم آشنا میشویم. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

وقتی که احساس میکنید برادرتان احساس ناراحتی دارد شما باید سعی کنید که او را خوشحال کنید، با او بازی کنید و قول بدهید همیشه در کنار او باشید.

شما باید کاری کنید که برادرتان در زمانی که با شما میگذراند، احساس خوبی داشته باشد. اگر شما باعث ناراحتی او بشوید در واقع به خودتان ضرر زده اید. شما باید با او بازی کنید و علاقه خود به هم را مثل دو دوست نشان دهید. شما باید مثل دو دوست باشید که باید هوای یکدیگر را داشته باشند و تا مدت زمان زیادی با هم زندگی کنند.

برادر ها همیشه هم را دوست دارند و اغلب شخصیت یا وسایل های مشترکی دارند. برای مثال ممکن است وسایل، تخت، اتاق و… از اموال شما با یکدیگر یکسان باشد.

برادر ها یکدیگر را درک میکنند و همیشه پشت و پناه هم هستند. برادر ها حال هم را میفهمند. شما احتمالا همیشه در کنار برادرتان هستید و یا شاید هم در زمان کوتاهی در کنار یکدیگر باشید. برادر شما احساسات شما را درک می کند و با شما هم دردی میکند. شما همیشه باید مراقب یکدیگر باشید. وقتی با برادرتان بازی می کنید از خودتان بپرسید که چطوری باید برادرم را سرگرم کنم و سپس به بهترین روش برادرتان را سرگرم کنید.

خوبی برادر داشتن این است که شما بیشتر اوقات تنها نیستید هر وقت خواستید می توانید با او بازی کنید و حرف بزنید. شما باید سعی کنید برادر نمونه ای باشید و برادرتان را حسابی سرگرم کنید و هیچ وقت از برادر بودن پشیمان نشید.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و همیشه سعی کنید برادرتان را سرگرم کنید و هیچ وقت فراموش نکنید که شما یک برادر نمونه هستید و باید باشید. خود من هم تازه برادرم به دنیا آمده است و برای همین اتفاق خوب این مطلب را تقدیم به شما می کنم.