خیلی از ما با شنیدن این واژه شخصی قوی هیکل و خوشتیپ با شنل و نقاب در ذهنمان نقش میبندد. در واقع قهرمان ها فقط در فیلم های هالیوودی به این شکل خودنمایی میکنند. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قهرمان ها میتوانند لاغر یا چاق یا زشت باشند چیزی که قهرمان ها را متفاوت میکند درون آنهاست‌ ٫ آنها قلبی رئوف و شجاع دارند که برای یاری به دیگران میتپد.

دور ما قهرمانان بسیاری وجود دارد که ما آن ها را نادیده میگیریم ٫ قهرمان های لباس نارنجی هر صبح خیابان ها را تمیز میکنند تا شهر شما زیبا و تمیز باشد ٫ قهرمان ها میتوانند لباس قرمز داشته باشند و هر روز با آتش بجنگند و مردم را از دل آتش بیرون بکشند ٫ یا رو پوش سفید داشته باشند تا به مردم با احیای سلامتی شان کمک کنند.

قهرمان ها دور شما هستند ولی شما آنها را نمیبینید ٫ بزرگ ترین آنها برای هر شخصی پدر و مادر هستند ٫ اگر شما هر دوی آنها را دارید شما خوشبخت هستید فرقی نمیکند آنها چگونه هستند.( وقتی که از آن ها دور شدید به این حقیقت پی میبرید که هیچ وقت عشقی که در خانواده دریافت میکنید جای دیگری در انتظار شما نیست و عشق همین نگرانی های بی دلیل این موجودات شگفت انگیز است لطفا نادیده شان نگیرید.)

قهرمان ها در جایی که احساس میکنند از دیگران دفاع میکنند و به دیگران کمک میکنند ٫ شما هم میتوانید قهرمان باشید با کمک کردن به دیگران و حمایت از افراد ضعیف تر!

پس دفعه ی بعدی که یک قهرمان را دیدید از او تشکر کنید و به او نشان دهید که میدانید او کیست 🙂

در مورد خودم من هر روز از مادرم برای هر چیزی تشکر میکنم و هر بار او خوشحال میشود.

شما هم از کار های خوبتون بنویسین.

[icon name=”share”] بیشتر بخوانید:

[icon name=”book”] منبع: اسمارتین

[icon name=”tag”] تگ ها: اسمارتین – خاطره نامهیادداشت

[icon name=”copy”] اشتراک گذاری در: