الکتروبوم: مردی معمولی

4
83

ایرانی های زیادی هستند که با وجود استعداد و خلاقیتی که دارند، معروف شده اند و خیلی کم در ایران شناخته شده اند، با اینکه ایرانی هستند! یکی از این افراد مهدی صداقدار از کانال الکتروبوم در یوتیوب است. مهدی برق خونده و الان توی کانال الکتروبوم در یوتیوب فعالیت می کند و نزدیک به ۳ میلیون سابسکرایبر دارد! با اینکه خیلی از ایرانی ها حتی نمی دانند او کی هست! برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دلیل احتمالی آشنایی کم ایرانی ها با او هم احتمالا به انگلیسی بودن ویدیو های او ربط پیدا می کند. مطمعنا اگه ویدیو های او فارسی بود الان ۳ میلیون سابسکرایبر نداشت. اغلب ویدیو های مهدی به برق اشاره دارند و لحن طنز دارند.

محبوبیت مهدی و الکتروبوم به قدری زیاد است که ویدیو های او زیرنویس از کشورهایی مثل چین و ژاپن هم می گیرند! درحالی که هیچکدام از ویدیو های او دارای زیرنویس فارسی نیستند و خب این ناراحت کننده است 🙁 به همین دلیل ما در اسمارتین تصمیم گرفتیم که از این به بعد تمام ویدیو های او را با زیرنویس اختصاصی در آپارات، وب سایت و یوتیوب قرار دهیم تا کسانی که به طور کامل به انگلیسی مسلط نیستند، بتوانند ویدیو های مهدی را با زبان شیرین فارسی تماشا کنند و از آن لذت ببرند 🙂

برای شروع ما ویدیوی شروع کانال مهدی را زیرنویس کردیم و در ادامه می توانید آن را تماشا کرده و بیشتر با مهدی آشنا شوید:

تماشا در آپارات اسمارتین | تماشا در یوتیوب الکتروبوم

مهدی انقدر معروف شده که حتی برای اون یه کانال ویکی پدیا ساختند! برای سر زدن به کانال الکتروبوم در یوتیوب اینجا، برای رفتن به وب سایت او اینجا و برای رفتن به صفحه ویکی پدیا او اینجا کلیک کنید. امیدوارم لذت برده باشید.

بیشتر بخوانید:


4
دیدگاه بگذارید

avatar
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظراتی با بیشترین رای موافق
معین صدوقی نژاد
نویسنده

عالی

Arshsoft
مهمان
Arshsoft

ایول داری