تا حالا به حسی که نویسندگان دارن فکر کردین که اصلا چرا مطلب می نویسن؟ در ادامه ی این مطلب با حس من درباره ی نویسندگی همراه باشید.

خیلی ها فک می کنن که اونا که نویسنده هستن کار های خیلی سختی انجام میدن ولی اصلا اینطور نیست. علاقه داشتن به کار باعث میشه که مطلب های خوبی بزاریم. به عنوان مثال فردوسی، اون وقتی کتابش شاهنامه رو عرضه کرد چقدر معروف شد؟ از اینجا میتونیم بفهمیم چقدر به کارش علاقه داشته و از جون و دل کتابش رو نوشت و برای آن سال ها وقت گذاشت.

یا حتی از شاعران هم بیرون بیایم. لغت نامه دهخدا، دهخدا تمام عمرش رو برای نوشتن این کتاب گذاشت و حالا می بینیم که کتاب لغتنامه دهخدا یکی از مهم ترین کتاب های تاریخ ایران هست. ولی چجوری به موفقیت رسیده؟ با تلاش و علاقه به کار و انگیزه زیادی که به خودش داشت.

اکنون ما نویسندگان اسمارتین و تمام سایت ها مثل اون ها تلاش می کنیم که برای شما مطالب مفیدی بزاریم و کارمون رو با علاقه ادامه می دیم و هیچ‌وقت نا امید نمی شیم حتی در بدترین شرایط. هدف من از نویسنده بودن اینه که برای شما مردم عزیز مطلب های مفیدی بزارم و کاری کنم که شما از مطلب خوشتون بیاد و دوست داشته باشین.

همه ی نویسندگان پیشرفت سایتشون رو میخوان به همین دلیل با علاقه، تلاش و کوشش کار خودشون رو ادامه میدن و به پیشرفت سایت کمک می کنن. من خودم شخصا عاشق اینم که یک استودیو برای سایتمون داشته باشیم. امیدوارم اتفاق بیوفته چون ما داریم تلاش خودمون رو می کنیم و به آینده امیدواریم.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید. XD