به گزارش اسمارتین شب گذشته در شهر موناکو فرانسه، یوفا مراسمی را برای قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ برگزار کرد و در خلال این مراسم برترین بازیکنان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا که با قهرمانی تیم لیورپول به پایان رسید نیز انتخاب شدند. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  • از تیم قهرمان یعنی لیورپول آلیسون بکر سنگربان برزیلی این تیم به عنوان بهترین دروازه بان و ویرجیل فن دایک به عنوان بهترین مدافع فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شدند.
  • از تیم بارسلونا لیونل مسی فوق ستاره این تیم به عنوان برترین مهاجم و فرانکی دی یانگ هافبک جوان و جدید این تیم به عنوان برترین هافبک فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شدند.

مدتی قبل از این مراسم نامزد های مرد سال فوتبال اروپا نیز( که به این شرح میباشد: لیونل مسی، ویرجیل فن دایک و کریستیانو رونالدو) معرفی شده بودند. پس از انتخاب لیونل مسی به عنوان بهترین مهاجم و ویرجیل فن دایک به عنوان بهترین مدافع، کریستیانو رونالدو دیگر از رقابت خارج شده بود و مرد سال فوتبال اروپا قطعا از بین لیونل مسی و ویرجیل فن دایک انتخاب میشد که انتخاب یوفا ویرجیل فن دایک بود.

از بحث بهترین بازیکنان که خارج شویم به بحث قرعه کشی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده میرسیم که نتایج آن به شرح زیر میباشد:

در ادامه نیز می توانید تصاویری از این مراسم جذاب را تماشا کنید:

حالا باید ببینم که در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا چه اتفاقاتی خواهد افتاد و چه کسانی میتوانند جوایز فردی را کسب کنند.

حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.