دیگه امیدی به زندگی ندارم. صبحا بدون اراده بیدار میشم. تا خود شب به ولگردی، خوردن و خوابیدن می‌گذرونم و این چرخه همش ادامه پیدا می‌کنه. باید چیکار کنم؟ چیکار کنم که به زندگی امید پیدا کنم؟ چطوری اراده‌فولادین برای موفق شدن و زندگی کردن به دست بیارم؟

بند بالا، حال خیلی از ما توی این روزاست و از بدست آوردن پاسخ این سوالات عاجزیم. ولی من می‌خوام خیلی ساده به شما بگم که چرا باید به زندگی امید داشته باشیم و هرروز صبح با اراده برای شروع یه روز بهتر از خواب بیدار شیم.

یه دلیلی وجود داره!

چرا به وجود اومدی؟ صددرصد یه دلیلی وجود داره که من و تو به این دنیا اومدیم، وگرنه چه دلیلی داشت خدا من و تو رو به این زندگی بیاره؟ برای اینکه بخوریم و بخوابیم؟ خب اگه این باشه ما باید یه گاو یا الاغ می‌شدیم، نه موجودی که کلی کار بزرگ می‌تونه انجام بده. پس یه دلیلی داره که هر روز صبح چشاتو باز می‌کنی و یه روز جدید رو شروع می‌کنی. حالا وقتشه که اون دلیل رو پیدا کنی و بری دنبالش!

دلیل محکمتری می‌خوای برای زندگی کردن و امید داشتن؟ اگه دلیلت رو بدست آوردی که برو بترکون، اگه هم که بازم دلیل می‌خوای برای زندگی کردن، بهتره بری یه گونی بخری تا گرون‌تر از این نشده!

دوست اسمارتینی

  • ایشالا که نباید گونی بخری؟
  • اگه از این مطلب لذت بردی و یچیزی یاد گرفتی حتما حتما نظرت رو در موردش برای ما بنویس
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتما برای ما توی نظرات بنویس
  • راستی یادت نره توی خبرنامه اسمارتین هم ثبت نام کنی و هر هفته ایمیلای باحال دریافت کنی (: