سال ۱۳۹۹ به پایان رسید! سالی که مانند هر سال، پر از تلخی و شیرینی بود و در آخر، ما را یک سال کهنه‌تر کرد. حالا می‌خواهیم نوروز ۱۴۰۰ را جشن بگیریم و سالی نو را آغاز کنیم که گویی، شروع قرنی تازه را هم رقم می‌زند.


امروز دومین سال فعالیت اسمارتین به پایان رسید. در این سال، سرعت تولید محتوای ما از گذشته کمتر شد؛ اما در عوض توانستیم به سطح بهتری از کیفیت در تولید انواع محتواها برسیم؛ به شکلی که نوشتار مطالب را گویاتر و به رسم‌الخط فارسی نزدیکتر کردیم و مدیاهایی ساختیم که اغلب به صفحهٔ اول گوگل راه پیدا کردند و توانستند هزاران بازدید را از طرف شما دریافت کنند.

در کنار محتوا، اسمارتینی‌های ما از همیشه بیشتر شدند و در طی هر ماه، صدها کامنت، امتیاز و بازدید دریافت کردیم و توانستیم دوستان زیادی پیدا کنیم.

اولین سال فعالیت اسمارتین، به کمیت اختصاص داده شد و دومین سال به کیفیت؛ اما حالا در سال ۱۴۰۰، زمانی است که ما می‌خواهیم با شروع سومین سال فعالیت خود، همۀ معیارهای ممکن را به بهترین شکل در کنار هم قرار دهیم و یکی از مهم‌ترین سال‌های فعالیت خود را با همیاری خدا و شما آغاز کنیم!

حالا اگر از اسمارتین بگذریم و به زندگی خود برسیم، باید بدانیم که با فرا رسیدن نوروز، تصمیم ما برای ادامهٔ این زندگی چیست؟

هر شکل تازه‌ای که ما برای زندگی کردن در پیش بگیریم، نتیجه‌اش می‌شود وقایع سال ۱۴۰۰ و شادی‌ها و حسرت‌هایی که قبل از تحویل سال ۱۴۰۱ در ذهنمان می‌چرخند.

حالا زمانی است که باید برنامه‌های تازه‌ای برای خودمان بچینیم، راه‌های تازه‌ای برای اندیشیدن پیدا کنیم، ذهنمان را با چیزهای ارزشمندتری پر کنیم، قلبمان را از سیاهی‌ها خالی کنیم، دست به دست جماعت ندهیم و چیزی که می‌خواهیم باشیم، در دنیای واقعی بیشتر از دنیای مجازی قدم بزنیم، بیشتر از همیشه برای آرزوهایمان فداکاری کنیم و در کنار تمام چیزهای زیاد دیگری که هر کدام از ما برای خودمان نیاز می‌دانیم، مهربان‌تر از همیشه باشیم!

مهربانی، واسطهٔ به وجود آمدن همیاری، عشق و کمک کردن است. چیزی که زیباترین و مهم‌ترین بخش زندگی هر انسانی را تشکیل می‌دهد؛ پس باید بیشتر از هر چیزی به آن اهمیت دهیم.

و در آخر، فراموش نکنید که مانند همیشه، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما مطرح و با معرفی کردن ما به دیگران، به بهتر شدن ما کمک کنید.

امیدواریم سال ۱۴۰۰، پر از شادی، موفقیت، سلامتی و لحظاتی بی‌نظیر برای همهٔ ما باشد. نوروز سال ۱۴۰۰ مبارک!


با تشکر از:

آتنا مهرانفر

سهیل کوهی اصفهانی

سیده سدنا موسوی

رامتین شاهینی‌نژاد


دوست اسمارتینی!

  • عیدت مبارک!
  • اگه ایدهٔ جالبی توی ذهن داری به ما بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتما برای ما توی نظرات بنویس، ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن رو تجربه کنی؟ به بخش ارسال مطلب برو و نوشته خوبت را برای ما ارسال کن. ما هم اون رو با اسم خودت منتشر می‌کنیم!

بیشتر بخوانید:

درد رو کمی بهتر بشناسیم!سیده سدنا موسوی
درد شما که هیچی نیست! – آتنا مهرانفر
تیک، تاک… تیک، تاک… – بهونه‌هایی برای اتلاف وقت! – سهیل کوهی اصفهانی
۱۰۰ تا از لذت‌های کوچک زندگی! – لیستی برای خوشحال بودن… – سید متین فقهی
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.