کنسول قدیمی من، از عشق تا نفرت

0
39

امروز داشتم یکم با کنسول بازی می کردم، همون کنسول قدیمی و دوست داشتنی یعنی Xbox 360 ولی انگار دیگه اونقدرا جالب نبود. اون شور و شوق همیشگی رو نداشت و تکراری به نظر میومد. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اول یکم رفتم FIFA بزنم ولی انگار اصلا برام جالب نبود. بخش کریر دیگه مثل قبل هیجان انگیز نبود چون همه استعداد ها را می شناختم، کیت های تکراری و گرافیک و گیم پلی خیلی ضعیف نسبت به کنسولایی مثل PS4 و Xbox One حوصله منو سر می برد.

به تریلر ها و بخش ولتا  FIFA 20 و یا حتی PES 2020 که فکر می کردم احساس بدی به من دست می داد. در این زمان Xbox 360 من از دور خارج شده بود. از FIFA که رفتم بیرون یکم GTA V بازی کردم اما بدون ماموریت واقعا خسته کننده شده بود. دیگه انگار همه بازی ها برام تکراری شده بودند.

 ولی اگه از این موارد بگذریم Xbox 360 هنوز خیلی برام ارزشمنده چون خاطره های زیادی برام ساخته و باهاش بزرگ شدم. کنسولی که از زمان نوجوانی داداشم تا نوجوانی خودم داره بدون هیچ مشکلی وظیفش را انجام میده.

این کنسول محبوب بازی های خیلی جالب و کلاسیکی داره که اگه اونا را برای اولین بار تجربه کنید واقعا ازشون لذت می برید، مثل بلور، اسپلینتر سل و فیفا استیریتی که گیمرای نسل هشتم تازه قراره با اون آشنا بشن.

برای Xbox 360 همه چیز داشت عالی پیش میرفت که سر و کله کنسول های نسل هشتم پیدا شد، رفته رفته توجه شرکت های بازی سازی به این کنسول کمتر و کمتر شد و درواقع Xbox 360 از دور خارج شد. بهترین بازی هایی که برای این کنسول باقی موندن FIFA 19 و GTA V شدن که هر چقدرم خوب باشن ولی بالاخره یه زمانی تکراری میشن.

این بلا بزودی سر کنسول های نسل هشتم هم میاد. PS5 کنسول جدید و در حال ساخت سونی هست که پاییز سال ۹۹ منتشر میشه و رفته رفته کنسول های نسل هشتمی را کنار میزنه. بخاطر همین مورد من امسال اقدامی برای خرید کنسول نکردم و امیدوارم که بزودی PS5 را تجربه کنم، البته اگه تا سال آِینده سن گیمری و بازی کردنم تموم نشده باشه.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

دیدگاه بگذارید

avatar