تماشا کنید: تولد ۳۵ سالگیت مبارک لیونل مسی!
تولد ۳۵ سالگیت مبارک لیونل مسی!

‏۳۵ سال پیش در چنین روزی یه پسر بچه از یه خونوادهٔ ساده، توی یه بیمارستان معمولی با حداقل امکانات به دنیا اومد. اسم اون پسر بچه لیونل مسی بود. کسی که برای کارای بزرگی پا به این دنیا گذاشته بود. کسی که می‌خواست به سختی‌های خونواده‌اش برای همیشه پایان بده. ????????????

لیونل مسی به دنیا اومد ‏و سرنوشت فوتبال رو تغییر داد. اون دوران تازه‌ای رو توی مستطیل سبز رقم زد و تبدیل به یه الگو، برای دوست‌داران این ورزش شد. ۷ توپ طلا، ۶ کفش طلا، ۴۰ جام رسمی و بیشتر از ۱۱۰۰ گل و پاس گل، گوشه‌ای از عواملی هستند که لئو را به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال تبدیل می‌کنند. ????

حالا لیونل مسی شمع تولد ۳۴ سالگی خود را فوت می‌کند و به یکی از سخت‌ترین سال‌های فوتبالی‌اش، پایان می‌دهد. توپ طلای ۲۰۲۱، دو جام ملی و قهرمانی لیگ فرانسه افتخارات لیونل مسی، در این سال سختش بودند و همین چیزهاست که تفاوت یک اسطورهٔ بی‌نظیر را از بقیه مشخص می‌کند! ????

اما این تولد برای هواداران فوتبال، چندان شادی‌بخش نیست. لیونل مسی حالا ۳۵ ساله است و همین طور به بازنشستگی نزدیک‌تر می‌شود. زمان لطفاً آهسته‌تر بگذر! ⏰????


دوست اسمارتینی!

  • طرفدار لیونل مسی هستی؟
  • نظرت دربارۀ تلویزیون اسمارتین و این سبک ویدیوها چیه؟ اگه دوستشون داری بگو تا بازم ازشون بذاریم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتماً برای ما توی بخش نظرات بنویسش!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن توی حوزهٔ سرگرمی رو تجربه کنی؟ به بخش همکاری با ما برو و اطلاعاتت رو برای ما ارسال کن تا اگه همه‌چیز خوب پیش رفت، به تیم اسمارتین اضافه بشی!

بیشتر ببینید:

بهترین گل های استیون جرارد در لیگ قهرمانان اروپا
تکل های دیدنی خاویر ماسکرانو در طول دوران حرفه‌ای او
چالش زمانی بازیکنان بارسلونا – حدس اطلاعات المپیکی بین پدری، گارسیا و تورس!
مقایسه لحظه به لحظه تریلر The Last of Us: Part I Remake و نسخه ریمستر این بازی
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.