سریال Mandalorian یکی از موفقیت‌آمیزترین اسپین‌آف‌های سری جنگ ستارگان است که از سال ۲۰۱۹ شروع به پخش شد. این سریال که در دو فصل و توسط دیزنی‌پلاس منتشر شد، طرفداران بسیار زیادی را در سرتاسر دنیا بدست آورد و افراد زیادی را به دنیای جنگ ستارگان علاقه‌مند کرد. حالا که مدت زیادی از پخش فصل دوم مندلورین گذشته است، اخبار زیادی در رابطه با ساخت فصل سوم این سریال به گوش می‌رسد و در لابه‌لای آنها، پوستری رسمی نیز از سوی لوکاس فیلم منتشر شده که به ادامۀ این مجموعۀ دوست‌داشتنی اشاره دارد. برای خواندن ادامۀ مطلب با ما در اسمارتین همراه باشید.


اگر از طرفداران پر و پا قرص سری جنگ ستارگان باشید، قطعاً با سریال مندلورین نیز آشنایی دارید. سریالی که به داستانی تازه و جذاب از دنیای عظیم لوکاس فیلم پرداخت و به کمک نقش‌آفرینی کم‌نظیر پدرو پاسکال، آن را تبدیل به محبوب دل مردم کرد. به‌طوری که حتی اگر این سریال را تماشا نکرده باشید، قطعاً با یکی از شخصیت‌های آن به نام «گروگو» که در فضای مجازی با نام بیبی یودا شناخته شده است، آشنایی دارید.

«سریال مندلورین روایتگر داستان مردی از قوم جایزه‌بگیرهای حرفه‌ای به نام «مندلور» است. او که می‌خواهد در یک پروژهٔ تازه استخدام شود، به موجودی می‌رسد که درخواست شکار یک کودک را از او دارد…»

هشدار: این بخش از متن حاوی اسپویل قسمت‌هایی از داستان می‌باشد؛ بنابراین اگر مجموعه را به طور کامل تماشا نکرده‌اید، از خواندن ادامۀ متن تا پایان هشدار اسپویل خودداری کنید.

پایان‌بندی جنجالی فصل دوم مندلورین

فصل دوم سریال مندلورین، پایان‌بندی جنجالی و صدالبته بسیار جذابی داشت. چراکه در لحظات پایانی آن، انتظار ورود یک جدای قدرتمند را به صحنه می‌کشیدیم تا با نیروهای گیدئون مبارزه کند و گروگو را تحویل بگیرد. در همین زمان، لوک اسکای‌واکر وارد شد و پس از یک مبارزهٔ جذاب، گروگو را از دین جارین گرفت و رفت.

ما متوجه این قضیه شدیم که لوک اسکای‌واکر، پیام گروگو را برای پیدا کردن یک استاد دریافت کرده است و حالا قرار است که لوک به او آموزش بدهد و در فصل سوم، شاهد ماجراجویی این دو باشیم. حالا به تازگی پوستری رسمی از فصل سوم این سریال منتشر شده که حدس و گمان‌های ما را تایید می‌کند و به موضوع بسیار مهمی نیز اشاره دارد. پیشنهاد می‌کنم که ابتدا به تماشای این پوستر بپردازید:

پوستری از فصل سوم مندلورین با حضور لوک و گروگو که در حال ساخت لیت سیبر هستند!
پوستری از فصل سوم مندلورین با حضور لوک و گروگو که در حال ساخت یک لیت سیبر هستند!

همانطور که در پوستر هم نمایان است، لوک اسکای‌واکر و گروگو، در حال ساخت یک لایت سیبر هستند؛ لایت سیبری که احتمالاً به گروگو تعلق دارد و قرار است رنگ زرد (که کمتر در لایت سیبر جدای‌ها دیده‌ایم) داشته باشد. اگر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker را تماشا کرده باشید، احتمالاً می‌دانید که در پایان‌بندی آن، ری از لایت سیبری زرد رنگ استفاده می‌کرد و حالا با زرد رنگ بودن لایت سیبر گروگو، ممکن است شاهد ارتباطی مهم در میان این دو شخصیت محبوب باشیم.

با این همه حال، نکتهٔ مهم این عکس، اشاره به تمام شدن یکی از مهم‌ترین آموزش‌های گروگو یعنی دفاع از خود است. چراکه تا زمانی که جدای‌ها طرز صحیح استفاده از نیرو را یاد نگیرند، نمی‌توانند به لایت سیبر دسترسی پیدا کنند و این موضوع در رابطه با گروگو هم صدق می‌کند.

اما جدا از اتفاقاتی که برای گروگو رخ داده است، می‌توانیم این احتمال را هم بدهیم که لوک با ساخت یک لایت سیبر برای بیبی یودا، قصد به تشکیل گروهی از شوالیه‌های جدای به کمک نیروی خود دارد. البته که این تنها یک تئوری است و درست یا نادرستی آن به‌طور کامل مشخص نیست.


گروگو به احتمال بسیار زیادی، قرار است تبدیل به یکی از شخصیت‌های تاثیرگذار جنگ ستارگان شود؛ اما این که چطور و در چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد، تنها بستگی به ادامهٔ سریال مندلورین دارد. سریالی که جدا از گروگو، احتمالاً حرف‌های بیشتری از لوک اسکای‌واکر نیز خواهد زد که برای طرفداران این سری، بسیار جذاب خواهد بود.

فصل سوم مندلورین احتمالاً در سال ۲۰۲۲ از شبکهٔ دیزنی پلاس پخش خواهد شد.


دوست اسمارتینی!

  • نظرت دربارهٔ سریال مندلورین چیه؟ تماشا کردیش؟
  • نظرت دربارهٔ فصل سوم مندلورین چیه؟ به‌نظرت سرنوشت گروگو چی می‌شه؟
  • نظرت دربارۀ مطالب سینمایی اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهن داری به ما بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتما برای ما توی نظرات بنویس، ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن رو تجربه کنی؟ به بخش ارسال مطلب برو و نوشته خوبت را برای ما ارسال کن. ما هم اون رو با اسم خودت منتشر می‌کنیم!

بیشتر بخوانید:

معرفی کن!یارا خدادادی
تاریخ پخش فصل دوم شیطان کش (demon sleyer) چه زمانی است؟ – حباب
معرفی چند انیمه برای سرگرمی و ورود به دنیاهای جدید! – آتنا مهرانفر
رسمی: eFootball به عنوان یک بازی رایگان معرفی شد – نابودی سری بازی‌های PES – سید متین فقهی

حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.