اخبار زنده ۶ اسفند ۱۳۹۸

لیورپول ۳-۲ وستهم – اشتباهی که رویا را نابود کرد

شب گذشته لیورپول در آنفیلد به مصاف وستهم رفت و کسب پیروزی دیگر خود را به قهرمانی در لیگ جزیره نزدیک تر کرد. لیورپول ابتدا یا گل واینالدوم در دقایق ابتدایی از حریف پیش افتاد. اما وستهم با دو گل دیوپ و فورنالز موفق به ثبت کامبگ و پیش افتادن از لیورپول شد و در آستانه شکستن طلسم شکست ناپذیری لیورپول بود که اشتباه فاحش فابیانسکی باعث گلزنی صلاح و تساوی نتیجه بازی شد. اما این پایان کار نبود و مانه در دقیقه ۸۱ گل پیروزی بخش لیورپول را به ثمر رساند تا باشگاهش با رکورد ۱۸ پیروزی متوالی منچستر سیتی، در رقابت های جزیره برابری کند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۵ اسفند ۱۳۹۸

رسمی: سرخی روبرتو دیدار مقابل ناپولی و رئال مادرید را از دست داد

سرخی روبرتو مدافع کناری بارسلونا به علت مصدومیت در مچ پا سه الی چهار هفته از میادین دور خواهد بود. با ابن حساب بارسلونا در دیدار های حساس آتی فقط دو مدافع کناری (سمدو و فیرپو) در اختیار دارد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


منچستر یونایتد ۳-۰ واتفورد – پیروزی شیاطین سرخ در الدترافورد

شب گذشته منچستریونایتد در چهارچوب رقابت های لیگ جزیره در ورزشگاه خانگی خود به مصاف واتفورد رفت و به پیروزی قاطع ۳-۰ رسید. فرناندز ستاره پرتغالی شیاطین سرخ نخستین گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و مارسیال و گرینوود گلزنان دیگر منچستر بودند. با این حساب منچستریونایتد به رده پنجم جزیره صعود کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


آرسنال ۳-۲ اورتون – توپچی ها در حال احیا با آرتتا

شب گذشته آرسنال در چهارچوب رقابت های لیگ جزیره به مصاف اورتون رفت و در دیداری مهیج و جذاب به پیروزی ۳-۲ رسید. اوبامیانگ با دبل خود یکی از ستاره های میدان بود آ انکتیا گلزن دیگر توپچی ها بود. لوین و ریچارلیسون نیز برای اورتون گلزنی کردند. هم اکنون آرسنال در رده نهم جدول قرار دارد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


خبر بد دیگر برای کهکشانی ها

رودریگو استعداد جوان و برزیلی رئال مادرید دیدار الکلاسیکو را از دست داد. این بازیکن بخاطر خوشحالی در مقابل دروازبان حریف در یکی از بازی های تیم دوم رئال مادرید، با کارت قرمز اخراج شد و طبق قانون این کارت به بازی دیگر (یعنی الکلاسیکو) منتقل خواهد شد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اتلتیکو مادرید ۳-۱ ویارئال – اتلتیکو مادرید در روند پیروزی

شب گذشته اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود به مصاف ویارئال رفت و به سه امتیاز شیرین در لالیگا رسید. کوره آ، کوکه و فلیکس برای اتلتیکو و آلکاسر برای ویارئال گلزنی کردند. به نظر میرسد که لیورپول کار سختی مقابل این اتلتیکو در آنفیلد خواهد داشت.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


پاری سن ژرمن ۴-۳ بوردو – سه امتیاز تلخ در شب مصدومیت کاپیتان و اخراج نیمار

شب گذشته پاریسن ژرمن در چهارچوب رقابت های لیگ یک به مصاف بوردو رفت و به پیروزی خفیفی دست یافت. کاوانی، امباپه و مارکینیوش (دوبار) برای پاریس و هوانگ و پابلو و پاردو برای بوردو گلزنی کردند. اما این سه امتیاز چندان برای پاریسی ها شیرین نبود چون با مصدومیت تیاگو سیلوا مهره اصلی دفاعی و اخراج نیمار مهره اصلی هجومی، همراه بود.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رم ۴-۰ لچه – پیروزی رمی ها مقابل لچه

شب گذشته رم که این روز ها چندان وضعیت خوبی ندارد به مصاف لچه رفت و به پیروزی پر گلی در رقابت های سری آ دست یافت. اوندر، مخیتاریان، ژکو، کولاروف برای رم گلزنی کردند تا باشگاهشان در رقابت کسب سهیمه باقی بماند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


فروش فیلم سونیک به ۲۰۰ میلیون دلار رسید

پس از اکران فیلم جدید جوجه تیغی معروف، انتظار می رفت که فیلم فروش خوبی نداشته باشد و از منتقدان متاتریک هم نمره ۴۱ را کسب کرد. با این حال، فیلم جدید سونیک، تنها در ۱۰ روز توانست فروش ۲۰۰ میلیون دلاری را تجربه و برای دفعه دوم، رتبه اول باکس آفیس را تجربه کند.

خبر از: سید متین فقهی


اخبار زنده ۴ اسفند ۱۳۹۸

رسمی: دیدار پرسپولیس و سپاهان لغو شد

با اعلام سهیل مهدی سرپرست سازمان لیگ دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس لغو شد. درباره نتیجه دیدار یا تکرار دیدار کمیته انضباطی تصمیم خواهد گرفت.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اتفاقات و حواشی پیش از دیدار حساس سپهان و پرسپولیس

طبق موعد قبلی از ساعت ۱۶:۱۵ یعنی همین الان قرار بود دیدار معوقه و حساس بین سپاهان و پرسپولیس تیم های دوم و اول جدول در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود. به علت شیوع ویروس کرونا قرار شد که دیدار های امروز بدون حضور تماشاگران و دیدار های فردا لغو شوند که تصمیمی عجیب به نظر میرسد؛ به همین دلیل هواداران سپاهان هم اکنون با تجمع مقابل هتل کوثر (هتل استقرار بازیکنان سپاهان) مانع حرکت اتوبوس این تیم به سمت ورزشگاه نقش جهان شده اند و همچنین راه بلوار فرزانگان که منتهی به ورزشگاه نقش جهان است توسط هواداران سپاهان مسدود شده است. به نظر میرسد که تعدادی از هواداران سپاهان نیز به سمت هتل بازیکنان پرسپولیس هجوم برده اند و برخی هواداران پرسپولیس را زخمی کرده اند. شاید بهتر بود که این دیدار به زمانی دیگر یا حداقل با حضور تماشاگران برگزار میشد؛ آیا بازیکنان دو تیم در معرض ویروس کرونا نیستند و فقط هواداران در معرض این ویروس هستند؟

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


فیورنتینا ۱-۱ میلان – تساوی بی حاصل برای دو تیم

شب گذشته فیورنتینا در چهارچوب رقابت های سری آ در ورزشگاه خانگی خود به مصاف میلان رفت و به تساوی ۱-۱ دست یافت. گلزنی ربیچ برای میلان در این مسابقه نیز ادامه دار بود و پولگار از روی نقطه پنالتی تک گل فیورنتینا را به ثمر رساند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


لوانته ۱-۰ رئال مادرید – صدر در اختیار بلوگرانا

شب گذشته رئال مادرید در چهارچوب رقابت های لالیگا به مصاف لوانته رفت و متحمل شکست شد. لوانته میزبان با سوپر والی مورالس این غول اسپانیایی را شکست داد و بانی صدرنشینی بارسلونا در لالیگا شد. مصدومیت ادن هازارد نیز روحیه کهکشانی ها در آستانه دیدار با منچسترسیتی و بارسلونا، ضعیف تر کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


واکنش جالب توئیتر باشگاه ایبار نسبت به درخشش لیونل مسی

پس از عملکرد فوق العاده لیونل مسی و پیروزی ۵-۰ بارسلونا مقابل ایبار، باشگاه ایبار در صفحه توئیتر خود این گونه نسبت به جادوی مسی واکنش نشان داد: از دست تو رنج می بریم. باید تو را تحمل کنیم. باید با تو کنار بیاییم. و هیچ راهی نداریم جز این که به احترامت بایستیم و تشویقت کنیم.👏

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۳ اسفند ۱۳۹۸

بهترین دریبلزنان در بین بازیکنان فوتبال از سال ۲۰۰۶ تا کنون

در این خبر می توانید تصویری از رده بندی بهترین دریبلزنان فوتبال را از سال ۲۰۰۶ تا کنون مشاهده کنید. ضمنا توجه داشته باشید تصویر بالا مربوط به چند روز پیش است و تعداد دریبل های برخی از بازیکنان از جمله لیونل مسی افزایش داشته است.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اسپال ۱-۲ یوونتوس – پیروزی بانوی پیر مقابل اسپال

دقایقی پیش یوونتوس صدرنشین در چهارچوب رقابت های سری آ به مصاف اسپال میزبان رفت و به پیروزی رسید. رونالدو و رمزی برای یوونتوس و پتانیا برای اسپال گلزنی کردند. رونالدو با گلزنی در دیدار امشب برای ۱۱ امین بار متوالی موفق به گلزنی در رقابت های سری آ شد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


شالکه ۰-۵ لایپزیش – یکته تازی لایپزیش ناگلزمن تمامی ندارد

دقایقی پیش دیدار لایپزیش در خانه شالکه در چهارچوب رقابت های بوندسلیگا به میدان رفت و با پنج گل شالکه رده ششمی را در هم کوبید. سابیتزر، ورنر، هالستنبرگ، آنجیلنو و فورسبرگ گلزنان این دیدار جذاب هستند. با این حساب لایپزیش همچنان با یک امتیاز اختلاف نسبت به باوارایایی ها در رده دوم جدول قرار دارد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


لسترسیتی ۰-۱ منچسترسیتی – سیتیزن ها با خیالی آسوده تر در رده دوم جزیره

دقایقی پیش دیدار حساس و مهیج تیم های سوم و دوم لیگ جزیره یعنی به ترتیب لسترسیتی و منچسترسیتی با پیروزی سیتیزن ها به پایان رسید. گابریل ژسوس در دقیقه ۸۰ با تک گل خود فرشته نجات سیتیزن ها شد. با این حساب احتمال نایب قهرمانی منچسترسیتی در لیگ جزیره افزایش یافت.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رکورد جدید برای لیونل مسی

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا پس از پوکر در دیدار عصر امروز تیمش مقابل ایبار، به نخستین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد که روی بیش از ۱۰۰۰ گل نقش مستقیم (گل یا پاس گل) داشته است. مسی در ۸۵۳ دیدار موفق به ثبت ۶۹۶ گل و ۳۰۶ پاس گل شده است.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


چلسی ۲-۱ تاتنهام – پیروزی دوباره شاگرد مقابل استاد

دقایقی پیش چلسی در ورزشگاه خانگی خود در چهارچوب رقابت های لیگ جزیره به مصاف تاتنهام رفت و به پیروزی ۲-۱ رسید. ژیرو و آلونسو برای چلسی و رودیگر (گل به خودی) برای تاتنهام گلزنی کردند. این دومین باری است که فرانک لمپارد سرمربی وقت چلسی، مقابل سرمربی دوران بازیگری خود یعنی مورینیو به پیروزی میرسد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


وردربرمن ۰-۲ دورتموند – تداوم روند خوب دورتموند با هالند

دقایقی پیش دیدار دو تیم وردربرمن و دورتموند در چهارچوب رقابت های بوندسلیگا و به میزبانی وردربرمن به مصاف یکدیگر رفتند و دورتموند با دو گل زاگادو و هالند به پیروزی رسید. دورتموند با این پیروزی موقتا به رده دوم جدول بوندسلیگا صعود کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


ترکیب رسمی منچسترسیتی و لسترسیتی در آستانه دیدار این دو تیم

از ساعت ۲۱ به وقت محلی تهران دو تیم منچسترسیتی و لسترسیتی در دیداری حساس از رقابت های لیگ جزیره به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شما در این خبر می توانید ترکیب دو تیم را مشاهده کنید.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


بارسلونا ۵-۰ ایبار – پیروزی پر گل بارسلونا در شب پوکر لیونل مسی

دقایقی پیش دیدار دو تیم بارسلونا و ایبار در چهارچوب رقابت های لالیگا به پایان رسید و بارسلونا میزبان با پوکر لیونل مسی و تک گل آرتور ملو جشنواره گل بپا کرد. لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا برای دومین بار مقابل ایبار پوکر کرد و تعداد هتریک های باشگاهی دوران فوتبالی خود را به عدد ۴۸ رساند و بالاتر از رقیب سنتی خود یعنی کریستیانو رونالدو قرار گرفت. بریتوت خرید جدید بارسلونا نیز در اولین دیدار خود برای این باشگاه موفق به ثبت دو پاس گل شد. گل پنجم بارسلونا توسط آرتور نیز برای بارسلونا دارای اهمیت بود؛ این گل ۶۱۵۱ امین گل بارسلونا در چهارچوب رقابت های لالیگا بود که بارسلونا را با یک گل بیشتر از رئال مادرید به گلزن ترین باشگاه تاریخ لالیگا تبدیل کرد. از حواشی این دیدار شعار های هواداران بارسلونا بر ضد مدیریت بارتومئو بود.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


ترکیب رسمی دو تیم بارسلونا و ایبار در آستانه دیدار این دو تیم

از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت محلی تهران دو تیم بارسلونا و ایبار در چهارچوب رقابت های لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ترکیب دو تیم را در این خبر می توانید مشاهده کنید. نکته عجیب راجب ترکیب بارسلونا فیکس بودن لنگله چهار کارته در این دیدار است که اگر در این مسابقه کارت زرد دریافت کند، دیدار هفته بعدی بارسلونا مقابل رئال مادرید را از دست خواهد داد و با توجه با مصدومیت آلبا کار ستین سخت خواهد شد. شاید بهتر بود که از امتیتی در این دیدار در کنار پیکه استفاده میشد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رسمی: ارلینگ هالند به عنوان بهترین بازیکن این هفته لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد

ارلینگ هالند مهاجم گلزن بورسیا دورتموند که در اولین روز های حضورش در این باشگاه موفق به کسب جایزه بهترین بازیکن ماه دورتموند و بوندسلیگا شده بود، در لیگ قهرمانان اروپا با دو گل مقابل پاریسن ژرمن بانی پیروزی تیمش شد و موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا شد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


بایرن مونیخ ۳-۲ پادربورن – نبرد مهیج صدرنشین و قعرنشین

شب گذشته بایرن مونیخ، صدرنشین بوندسلیگا در ورزشگاه خانگی خود به مصاف پادربورن قعرنشین رفت و در دیدار مهیج و برابر به پیروزی دشواری دست یافت. سربنی و میشل برای پادربورن معجزه ساز و گنبری و لواندوفسکی (دوبار) برای بایرن مونیخ گلزنی کردند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲ اسفند ۱۳۹۸

شروط ژاوی برای مربیگری در خانه

به گفته رسانه ها و خبرگزاری های نزدیک به باشگاه بارسلونا مثل اسپورت و رادیو کاتالونیا، ژاوی هرناندز سرمربی وقت السد برای پیوستن به بارسلونا شرط و شروط و شرایطی را مد نظر دارد که عبارتند از: شروع دوران مربیگری از تابستان، کنترل کامل بر روی مدیر فنی و خرید های باشگاه، بازگشت روان شناس سابق باشگاه (خوان ویار)، تغییر کادر پزشکی، حضور کارلوس پویول و یوردی کرویف در کادر فنی تیم و پیوستن اسکار (برادر ژاوی) به عنوان دستیار ژاوی به باشگاه

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۱ اسفند ۱۳۹۸

آیا شاهد کامبکی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا خواهیم بود؟

شب گذشته تاتنهام در خانه مغلوب لایپزیش شد تا کار سختی در ایتالیا برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمان اروپا داشته باشد.

در همین پی مورینیو طی مصاحبه ای گفت:

«لایپزیگ فشار زیادی وارد کرد. تلاش کردم از لوکاس و برگوین بازی بگیرم اما آنها خیلی خسته بودند.اگر بخواهید باخت را ارزیابی کنید، باید کل وضعیت تیم را در نظر گیرید.چون در وضعیت فوق‌العاده سختی قرار داریم. با این حال به بازیکنانم افتخار می‌کنم.در مورد بازی برگشت با لایپزیگ، تضمین می‌دهم با تمام وجود کار کنیم. سیستم بازی را تغییر خواهیم داد و تا آخرین لحظه خواهیم جنگید».

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رسمی: مارتین برایتوت به بارسلونا پیوست

مارتین برایتوت مهاجم اسبق باشگاه لگانس با ۱۸ میلیون یورو تا سال ۲۰۲۴ رسما به بارسلونا پیوست. برایتوت تا در لگانس هیچ مصدومیتی را تجربه نکرده بود.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


آتالانتا ۴-۱ والنسیا – درخشش ادامه دار آتالانتا

شب گذشته آتالانتا در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف والنسیا رفت و به پیروزی پر گلی رسید. آتالانتای گاسپرینی که در دیدار قبلی خود موفق به شکست رم و ایستادگی در رده چهارم سری آ شده بود، مقابل والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا نیز خوش درخشید و با دو گل هاتبوئر و گل های ایلیچیچ و فرولر والنسیا را شکست داد. چریشف نیز با تک گل خود یکی از گل های خورده را جبران کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


مخترع کپی رایت، لری تسلر در سن ۷۴ سالگی درگذشت

خبر از: سید متین فقهی


منچستر سیتی ۲-۰ وستهم – پیروزی منچسترسیتی به لطف درخشش دیبروینه

شب گذشته منچسترسیتی در دیدار خانگی از رقابت های لیگ جزیره به مصاف وستهم رفت. رودری و دیبروینه با گلزنی خود سیتی را به پیروزی رساندند تا سه امتیاز روحیه بخش پس از خبر تلخ محرومیت دو ساله از لیگ قهرمانان اروپا نصیب سیتزن ها شود.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


تاتنهام ۰-۱ لایپزیش – عملکرد خوب لایپزیش ادامه دارد

شب گذشته تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود به مصاف لایپزیش رفت. لاپزیش که این روز ها در رقابت های سری آ عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است در لیگ قهرمانان هم خوش درخشید و با تک گل ورنر از روی نقطه پنالتی، تاتنهام را در خانه ناکام گذاشت.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


تاریخ انتشار بلوری فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker مشخص شد

شرکت والت دیزنی به طور رسمی تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker مشخص کرد. Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: رستاخیز اسکای واکر) قسمت جدید سری جنگ ستارگان است که با اکران خود نزدیک ۱.۰۶۹ میلیارد دلار فروش کند. نسخه بلوری این فیلم در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۰ (۱۲ فروردین ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

خبر از: سید متین فقهی


اخبار زنده ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تیم منتخب دو تیم پاریسن ژرمن و دورتموند در آستانه دیدار این دو تیم

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


چلسی ۰-۲ منچستر یونایتد – var در شب غول کشی یونایتد بلای جان چلسی شد

شب گذشته در دیداری حساس و مهم چلسی در ورزشگاه خانگی خود به مصاف منچستر یونایتد رفت و منچستری ها با لطف var حریف خود را با دو گل مارسیال و مگوایر شکست دادند. پس از این مسابقه چلسی در رده چهارم و یونایتد در رده هفتم جدول جزیره ایستادند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


میلان ۱-۰ تورینو – روز های خوب در انتظار میلان

شب گذشته میلان در ورزشگاه خانگی خود در چهارچوب رقابت های سری آ به مصاف تورینو رفت. درخشش ربیچ در این مسابقه نیز ادامه داشت و تک گل میلان مقابل تورینو را به ثبت رساند. با این حساب میلان در رده هشتم جدول ایستاد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رسمی: لیونل مسی برترین ورزشکار مرد سال ۲۰۱۹ شد

لیونل مسی فوق ستاره بلوگرانا که در سال ۲۰۱۹ به بسیاری از عناوین و افتخارات فردی دست یافته بود، افتخاری دیگر نیز به کلکسیون افتخاراتش اضافه کرد. او همراه با لوئیس همیلتون ((راننده فرمول یک)) به جایزه بهترین ورزشکار مرد سال ۲۰۱۹ لاروس و تبدیل به نخستین فوتبالیستی که این عنوان را کسب می کند شد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

رئال مادرید ۲-۲ سلتاویگو – فرصت سوزی شاگردان زیدان در برنابئو

شب گذشته رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود در چهارچوب رقابت های لالیگا به مصاف سلتاویگو رفت و به تساوی ۲-۲ رسید. کروس و راموس برای رئال مادرید و اسمولوف و مینا برای سلتاویگو گلزنی کردند. حالا رئال مادرید در آستانه الکلاسیکو فقط با یک امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا رده دومی، در صدر جدول لالیگا قرار دارد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


لاتزیو ۲-۱ اینتر – خط و نشان لاتزیو برای مدعیان قهرمانی

شب گذشته لاتزیو در چهارچوب رقابت های سری آ به مصاف اینتر رفت. در این دیدار حساس ایموبیله و ساویچ برای لاتزیو و یانگ برای اینتر گلزنی کردند. با این حساب لاتزیو با یک امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس صدرنشین در رده دوم جدول ایستاد و اینتر هم صدرنشینی را به یوونتوس واگذار کرد و به رده سوم جدول سقوط کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


آرسنال ۴-۰ نیوکاسل – پیروزی پر گل توپچی ها در خانه

شب گذشته آرسنال در چهارچوب رقابت های لیگ جزیره به مصاف نیوکاسل رفت و به پیروزی پر گل دست یافت. اوبامیانگ، پپه، اوزیل و لاکازت گلزنان توپچی ها هستند. با این پیروزی آرسنال در رده دهم جدول ایستاد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

یوونتوس ۲-۰ برشا – پیروزی راحت یوونتوس با کیلینی

دقایقی پیش دیدار دو تیم یوونتوس و برشا در ورزشگاه خانگی یوونتوس به پایان رسید. دیبالا از روی ضربه ایستگاهی گل اول یوونتوس را به زیبایی به ثمر رساند و گل کوادرادو نیز در نیمه دوم تا حدودی خیالی هواداران یوونتوس را راحت کرد. کیلینی مدافع با تجربه یوونتوس نیز پس از مدت ها مصدومیت در این دیدار به میادین بازگشت.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


استون ویلا ۲-۳ تاتنهام – پیروزی سخت شاگردان مورینیو در شب درخشش سون

دقایقی پیش دیدار دو تیم استون ویلا و تاتنهام در ورزشگاه خانگی استون ویلا به پایان رسید. در این مسابقه آلدرویرلد مدافع بلژیکی تاتنهام موفق به دبل شد اما یکی از این دو گل به نفع استون ویلا بود! گل دیگر استون ویلا را ایگلز به ثمر رساند. سون هیونگ می مهاجم آماده تاتنهام هم موفق به ثبت دبل شد اما نه مثل آلدرویرلد. سون دو گل خود را در دقایقی پایانی نیمه های اول و دوم به ثبت رساند تا اسپرز در هر دو نیمه با پیروزی به رختکن برود.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


بایرن مونیخ ۴-۱ کلن – صدر جدول در اختیار بایرنی ها

دقایقی پیش دیدار دو تیم بایرن مونیخ و کلن در چهارچوب رقابت های بوندسلیگا به پایان رسید. بایرن مونیخ در دوازده دقیقه ابتدایی مسابقه با سه گل لواندوفسکی، کومان و گنبری هواداران کلن را به طور کامل نا امید کرد. در نیمه دوم نیز گنبری موفق به دبل در گلزنی شد و دقایقی بعد اوث یکی از گل های خورده را جبران کرد. با این پیروزی باواریایی ها با این پیروزی بالاتر از لایپزیگ و دورتموند به صدر جدول بوندسلیگا صعود کردند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


لیورپول ۱-۰ نوریچ – لیورپول در آستانه تحقق رویا

شب گذشته لیورپول در چهارچوب رقابت های لیگ جزیره به مصاف نوریچ میزبان رفت و با تک گل مانه خود را یک قدم به قهرمانی در جزیره نزدیک تر کرد. لیورپولی ها با این پیروزی به ۷۶ امتیاز پس از ۲۶ بازی در جزیره دست یافتند و رکورد منچستر یونایتد با ۷۵ امتیاز را شکستند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


آتالانتا ۲-۱ رم – شکست رمی ها و خطر از دست دادن سهیمه اروپا

شب گذشته رم در دیداری خارج از خانه در چهارچوب رقابت های سری آ به مصاف آتلانتا برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا از این تیم رفت اما در این کار موفق نبود و با شش امتیاز اختلاف نسبت به آتالانتا رده چهارمی در رده پنجم قرار گرفت. پالومینو و پاشالیچ برای آتالانتا و ژکو برای رم گلزنی کردند

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


مصدومیت سه هفته ای جوردی آلبا

جوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسلونا در دیدار شب گذشته این تیم به علت مصدومیت از میدان خارج سد. باشگاه بارسلونا مخل مصدومیت وی را از ناحیه کشاله پا و مدت دوری او از میادین را بسته به روند ریکاوری اش اعلام کرد اما بسیاری از خبرگزاری ها مدت مصدومیت آلبا را سه هفته اعلام کردند. این یعنی بدشانسی دوباره برای بارسلونا که بزودی به مصاف ناپولی و رئال مادرید خواهد رفت

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

غیر رسمی: نیمار به بارسلونا بازگشت

دقایقی پیش طی اتفاقی عجیب تمامی حساب های کاربری باشگاه بارسلونا در توئیتر هک شدند. تیمی که این اقدام بزرگ را انجام دادند طی پیامی اعلام کردند که ما پیام های خصوصی باشگاه را خواندیم و انگار نیمار به بارسلونا بر می گردد!

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


حواشی دیدار بارسلونا و ختافه

۱- لیونل مسی با پاس گلی که به گریزمان داد، ششمین پاس گل پیاپی خود را در رقابت های لالیگا به ثبت رساند. رونالدینهو، اینیستا ، ژاوی (همگی در الکلاسیکو ۶-۲) و سوارز هر کدام با چهار پاس گل پشت سر مسی قرار دارند. ۲- تراشتگن گل بارسلونا در بازی امشب ۶۹ پاس داد، بیشتر از هر سنگربانی در رقابت های لالیگا از سال ۲۰۰۵ ۳- بازیکنان بارسلونا هنگام ورود به میدان پیراهن هایی با شماره ۱۱ و نام دمبله برای حمایت از هم تیمی مصدوم خود بر تن داشتند. ۴- اگر به هیت مپ مسی در این دیدار نگاه کنید، متوجه خواهید شد که حضور مسی در محوطه جریمه ختافه تقریبا برابر صفر است!

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


آمیان ۴-۴ پاریسن ژرمن – فوتبال زیبا در لیکورن

دقایقی پیش دیدار جذاب دو تیم آمیان و پاریسن ژرمن در لیگ فرانسه با تساوی پر گل ۴-۴ به اتمام رسید. در نیمه اول گویراسی، کاکوتا و دیاباته برای آمیان و هررا برای پاریس گلزنی کردند تا نتیجه ای دور از انتظار رقم بخورد. اما این پایان کار نبود و پاریسن ژرمن با دو گل کواسی و تک گل ایکاردی از آمیان پیش افتاد ولی باز هم کار تمام نشده بود و گویراسی در دقایق پایانی بازی را به تساوی کشاند. در این مسابقه پاریسن ژرمن پس از ۸ سال در نیمه اول سه گل دریافت کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


بارسلونا ۲-۱ ختافه – پیروزی دشوار بارسلونا در نیوکمپ

دقایقی پیش دیدار تیم های رده دوم و سوم جدول لالیگا با پیروزی دشوار تیم رده دوم یعنی بارسلونا مقابل ختافه به پایان رسید. گریزمان و روبرتو گلزنان بارسلون و آنخل گلزن ختافه هستند. ختافه ای که در این بازی خارج از خانه اثبات کرد بر خلاف نام کوچکش، تیم قدرتمندی دارد و شایستگی ایستادگی در رده سوم لالیگا بالاتر از باشگاه هایی مانند اتلتیکو مادرید و سویا را دارد. گریزمان به عنوان بهترین بازیکن دیدار انتخاب شد و بارسلونا با این پیروزی موقتا به صدر جدول لالیگاصعود کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


والنسیا ۲-۲ اتلیتکو مادرید- ادامه روز های بد برای سیمئونه

شب گذشته اتلتیکو مادرید در مستایا به مصاف والنسیا رده ششمی رفت و به تساوی دو بر دو رسید. یورنه و پارتی برای اتلتیکو مادرید و پائولیستا و کوندوگبیا برای والنسیا گلزنی کردند. هم اکنون اتلتیکو مادرید با یک امتیاز بالاتر از سویا در رده چهارم جدول لالیگا قرار دارد ولی سویا هنوز دیدار این هفته خود را برگزار نکرده است و شانس صعود به رده چهارم را دارد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


بورسیا دورتموند ۴-۰ آینتراخت فرانکفورت – رکوردشکنی زنبور ها

شب گذشته دورتموند در سیگنال ایدوپارک به مصاف رقیب رده نهمی خود یعنی فرانکفورت رفت و با کسب یک پیروزی پر گل موقتا در رده دوم جدول بالاتر از لایپزیگ قرار گرفت. پیشچک، سانچو، هالند و گوئررو گلزنان این مسابقه هستند. دورتموند پس از این مسابقه با ۶۳ گل زده تا هفته بیست و دوم با رکورد بایرن مونیخ و هامبورگ در سالیان دور، در این مقطع برابری کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رسمی: ارلینگ هالند بازیکن ماه بوندسلیگا شد

ارلینگ هالند مهاجم جوان و گلزن باشگاه بورسیا دورتموند در اولین ماه حضورش در دورتموند با ثبت ۸ گل عملکردی فوق العاده از خود به جا گذاشت و علاوه بر جایزه بهترین بازیکن ماه باشگاهش، جایزه بهترین ماه رقابت های بوندسلیگا را نیز دریافت کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۵ بهمن ۱۳۹۸

عجیب ولی واقعی؛ محرومیت دو ساله سیتیزن ها از رقابت های اروپایی

یوفا به طور رسمی اعلام کرد که باشگاه منچسترسیتی به دلیل فریبکاری و نقض قوانین مالی، در دو فصل آینده از حضور در رقابت های اروپایی (لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا) محروم و به پرداخت جریمه نقدی ۳۰ میلیون یورویی محکوم است. اما همچنان سیتی فرصت شکایت و پیگیری موضوع را دارد ولی اگر شکایت سیتی نتیجه ای نداشته باشد، احتمال جدایی پپ گواردیولا از این باشگاه و پیوستن او به باشگاه بارسلونا یا یوونتوس افزایش می یابد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


تولد آرژانتینی خوش شانس فوتبال

آنخل دی ماریا هافبک هجومی آرژانتینی باشگاه پاریسن ژرمن ۳۲ ساله شد. بدون شک یکی از خوش شانس ترین بازیکنان تاریخ فوتبال دی ماریا است که شانس بازی در کنار اسطوره هایی همچون مسی، رونالدو، نیمار، زلاتان ، رونی و کاکا را داشته است و خود نیز هموطنش مسی به عنوان بهترین همبازی دوران فوتبالی خود می داند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


مستطیل سبز و همدردی با مبتلایان به کرونا

باشگاه بارسلونا طی اقدامی انسان دوستانه اعلام کرد که در بازی شنبه شب مقابل ختافه برنامه هایی برای حمایت از مبتلایان به ویروس کرونا خواهد داشت. قرار است که روی لباس گرمکن این تیم پیام (با هم قوی تر) به زبان انگلیسی و پیام (حمایت از چین) به زبان چینی درج شود. همچنین بنر هایی با نوشته (با هم قوی تر هستیم) در اطراف نیوکمپ نصب خواهند شد و بازیکنان هر دو تیم هنگام ورود به زمین کودکان چینی به دنبال خواهند داشت. پیش از این نیز در دربی میلان روی پیراهن باشگاه اینتر عبارت (زنده باد چین) به زبان چینی درج شده بود.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


تیم منتخب مصدومان همیشگی فوتبال

نشریه Inside global پس از مصدومیت مجدد و شش ماهه عثمان دمبله وینگر فرانسوی بارسلونا با انتشار تیم منتخب مصدومان فوتبال به این اتفاق واکنش نشان داد. شما می توانید این شماتیک را در این خبر مشاهده کنید.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


میلان ۱-۱ یوونتوس – تقابل زلاتان و رونالدو برنده ای نداشت

شب گذشته دو تیم میلان و یوونتوس در چهارچوب رقابت های کوپا ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند. ربیچ در دقیقه ۶۱ میلان را در خانه پیش انداخت اما گلزنی مجدد رونالدو از نقطه پنالتی در دقایق پایانی بازی باعث شد که کار به تورین بکشد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۴ بهمن ۱۳۹۸

حرکت جالب لیونل مسی با قوطی نوشابه + ویدیو

تماشای ویدیو در آپارت

در این خبر شما می توانید ویدیو جالبی از هنرنمایی لیونل مسی در پشت صحنه تبلیغات شرکت پپسی را مشاهده کنید و ببینید که مسی چطور تعادل دو قوطی نوشابه روی یکدیگر را حفظ می کند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


ترکیب دو تیم میلان و یوونتوس در آستانه دیدار این دو تیم

از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه دو تیم میلان و اینتر مسابقه دوم از دور رفت رقابت های کوپا ایتالیا در مرحله نیمه نهایی را در ورزشگاه سن سیرو برگزار خواهند کرد. شما می توانید ترکیب دو تیم را در این خبر مشاهده کنید. از نکات جالب این بازی تقابل زلاتان ابراهیموویچ و کریستیانو رونالدو است. سهم زلاتان از این تقابل یک پیروزی و سه گل و سهم رونالدو پنج پیروزی و شش گل است.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رسمی: حکیم زیچ در پایان فصل به اردو چلسی ملحق خواهد شد

پس از کش و قوس فراوان سر انجام با اعلام رسمی باشگاه آژاکس حکیم زیچ هافبک ۲۶ ساله و مراکشی این باشگاه در پایان فصل با قراردادی به ارزش ۴۰ میلیون یورو به چلسی خواهد پیوست. حکیم زیچ در این فصل در ۲۹ مسابقه برای آژاکس به میدان رفته و موفق به ثبت ۸ گل و ۲۱ پاس گل شده است.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اینتر ۰-۱ ناپولی – شاگردان گتوزو در آستانه فینال

شب گذشته دو تیم اینتر و ناپولی در دور رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر رفتند و ناپولی با تک گل روئیز به پیروزی رسید تا چهارمین پیروزی خود در پنج دیدار اخیرش را به ثبت برساند. دور برگشت این مرحله از رقابت ها در ۱۵ اسفند ماه برگزار می شود و اینتر برای صعود به فینال کار سختی در خانه ناپولی خواهد داشت.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

دیژون ۱-۶ پاریسن ژرمن – پیروزی بی دردسر شاگردان توخل

دقایقی پیش دیدار دو تیم پاریسن ژرمن و دیژون در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فرانسه به پایان رسید. امباپه، سیلوا، سارابیا (دو بار)، کولیبالی و لائوتوآ (گل به خودی) گلزنان پاریسن ژرمن در این مسابقه خارج از خانه و چویار تنها گلزن دیژون هستند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


ترکیب دو ایم اینتر و ناپولی در آستانه دیدار این دو تیم

از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه به وقت محلی ایران دو تیم اینتر و ناپولی در دور رفت از مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت. شما می توانید ترکیب این دو تیم را در این خبر مشاهده کنید.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

الدحیل ۲-۰ پرسپولیس – ناکامی شاگردان گل محمدی در قطر

دقایقی پیش دیدار دو تیم پرسپولیس و الدحیل در گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید. الدحیل میزبان با دو گل مانژوکیچ و جونیور به پیروزی رسید تا در صدر جدول گروه در کنار التعاون قدرت نمایی کند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


العین ۰-۴ سپاهان – شروع قدرتمند طوفان زرد آسیا

دقایقی پیش دیدار دو تیم العین و سپاهان در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمان آسیا به پایان رسید. سپاهان با گل های محبی، استنلی، رفیعی و طیبی میزبان خود را در هم کوبید. طلایی پوشان با این پیروزی بالاتر از السد و النصر در صدر جدول گروه D رقابت های لیگ قهرمانان اروپا ایستادگی کردند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

پاریسن ژرمن ۴-۲ لیون – پاریسی ها قدرتمند در صدر

شب گذشته پاریسن ژرمن میزبان تیم رده نهمی لیون بود و توانست با یک پیروزی دیگر همچنان با ۱۲ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر جدول قدرت نمایی کند. پاریس ابتدا با گل های دی ماریا، امباپه و گل به خودی مارکال، خیال خود را از بابت پیروزی راحت کرد. اما این لیون بود که در ۷ دقیقه دو گل به ثمر رساند تا در آستانه کامبک رویایی قرار بگیرد ولی گلزنی کاوانی رویای لیونی ها را نابود کرد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


میلان ۲-۴ اینتر – کامبک رویایی اینتر در شب درخشش زلاتان

شب گذشته دربی دلامدونینا در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد. در نیمه اول زلاتان با یک گل و یک پاس گل میلان را دو بر صفر پیش انداخت اما این پایان کار نبود و اینتر در نیمه دوم با گلزنی های بروزوویچ، وسینو، دی فرای و لوکاکو به مسابقه برگشت. زلاتان ابراهیموویچ در شب شکست تیمش با نمره ۸.۴ به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


تماشای ویدیو در آپارت

دریبل تماشایی فرانکی دی یانگ مقابل رئال بتیس + ویدیو

شب گذشته بارسلونا مقابل رئال بتیس به پیروزی خفیف ۳-۲ رسید. فرانکی دی یانگ هافبک هلندی بارسلونا در این مسابقه عملکرد خوبی داشت و پس از لیونل مسی بهترین بازیکن بارسلونا بود. دی یانگ در نیمه اول مسابقه برای گلزنی یک استارت ۸۰ متری داشت و علاوه بر آن موفق به ثبت یک دریبل فوق العاده و تماشایی شد که می توانید ویدیو این دریبل را در این خبر مشاهده کنید.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


رئال بتیس۲-۳ بارسلونا – پیروزی دشوار بارسلونا با درخشش مسی

شب گذشته بارسلونا در چهارچوب رقابت های لالیگا در خانه بتیس به مصاف این تیم رفت و با گلزنی دی یانگ، بوستکس و لنگله به پیروزی رسید. کانالس و فکیر نیز گلزنان بتیس هستند. نکته جالب در مورد این بازی درخشش لیونل مسی بود که با سه پاس گل هنرنمایی کرد و به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اخبار زنده ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

ترکیب دو تیم آث میلان و اینتر میلان در آستانه دیدار این دو تیم

از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه به وقت محلی ایران دو تیم اینتر و میلان در چهارچوب رقابت های سری آ در ورزشگاه سن سیرو، دربی حساس دلامدونینا را برگزار می کنند. در این خبر می توانید ترکیب این دو تیم را مشاهده نمایید.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


بایرن مونیخ ۰-۰ لایپزیگ – از دست دادن فرصت صدرنشینی توسط لایپزیگ

دقایقی پیش دیدار دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیگ در چهارچوب رقابت های بوندسلیگا و در خانه بایرنی ها، با تساوی بدون گل به اتمام رسید. هم اکنون بایرن مونیخ با یک امتیاز اختلاف نسبت به لایپزیگ در صدر جدول بوندسلیگا قرار دارد. بورسیا دورتموند و مونشن گلادباخ نیز با سه امتیاز اختلاف نسبت به لایپزیگ در رده های سوم و چهارم قرار دارند. البته گلادباخ هنوز مسابقه این هفته خود را انجام نداده است.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اوساسونا ۱-۴ رئال مادرید – تداوم روند صدرنشینی

عصر امروز رئال مادرید در چهارچوب رقابت های لالیگا مهمان اوساسونا رده دوازدهمی بود. گل اول مسابقه توسط گارسیا برای اوساسونا به ثبت رسید اما در ادامه رئال مادرید به مسابقه برگشت و با گل های ایسکو، راموس،وازکز و یوویچ حریف خود را در هم کوبید تا با یک بازی بیشتر نسبت به بارسلونا با اختلاف شش امتیازی در صدر جدول لالیگا قدرت نمایی کند.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


ترکیب دو تیم بارسلونا و رئال بتیس در آستانه دیدار این دو تیم

از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت محلی ایران دو تیم بارسلونا و رئال بتیس در ورزشگاه خانگی بتیس به مصاف خواهند رفت. در این خبر می توانید ترکیب این دو تیم را مشاهده نمایید.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


یوونتوس ۱-۲ ورونا – شکست یوونتوس در شب رکورد شکنی رونالدو

شب گذشته یوونتوس در چهارچوب رقابت های سری آ در یک بازی خارج از خانه به مصاف ورونا رده ششمی رفت. ابتدا در دقیقه ۶۵ یوونتوس با گلزنی رونالدو برتری یافت اما کار همچنان تمام نشده بود و ورونا با دو گل بورینی و پاتزینی در دقایق ۷۶ و ۸۶ توانست به کامبکی رویایی مقابل یوونتوس رده اولی دست پیدا کند. نکته جالب در مورد این مسابقه رکورد جدید کریستیانو رونالدو بود که با تک گل خود به نخستین بازیکن باشگاهش تبدیل شد که در ده مسابقه پیاپی در سری آ موفق به گلزنی می شود.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی


اتلتیکو مادرید ۱-۰ گرانادا – خروج موقت از بحران

شب گذشته اتلتیکو مادرید در چهارچوب رقابت های لالیگا در ورزشگاه خانگی خود به مصاف گرانادا رده دهمی رفت و توانست با تک گل کورئا در دقایق ابتدایی به پیروزی خفیفی دست پیدا کند. این پیروزی می تواند گامی بزرگ برای خروج از بحران برای اتلتیکویی هایی که در دیدار های اخیر خود عملکرد درخشانی نداشتند، باشد.

خبر از: سهیل کوهی اصفهانی