معرفی اسپایدرمن؛ پیتر پارکر جوان و دشمن هایش

3
75

اسپایدرمن بی شک یکی از قهرمانان پر طرفدار این سال ها است. پیتر پارکر یا همان اسپایدرمن یک مرد تقریبا ۳۰ ساله است که یک روز یک عنکبوت او را نیش میزند و قهرمانی به نام اسپایدرمن به وجود می آید. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پیتر پارکر خودش نمی خواست این قدرت ها را داشته باشد ولی خودش انتخاب کرد که اسپایدرمن باشد.

کسانی که میدانند پیتر اسپایدرمن است عمه اش و همسرش هستند. از دشمنان او میتوان کینگ پین و دکتر اکتاویوس را نام برد. گرین گابلین بزرگ ترین دشمن اسپایدرمن است. محل تولد اسپایدرمن در نیویورک است. وقتی عنکبوت پیتر پارکر را نیش زد، پیتر بیرون میرود تا هوا بخورد که متوجه تغییراتی در خود میشود.

از قابلیت های اسپایدرمن دارا بودن حس ششم می باشد که باعث میشود خطر را احساس کند. اسپایدرمن بر خلاف قهرمانان دیگر مثل رابین هیچ مربی مثل بتمن نداشته است. اسپایدرمن به این باور رسید که توانایی زیاد، مسئولیت زیادی به همراه دارد.

سری اسپایدرمن باعث پیوند قهرمانان تخیلی را با نوجوانان به شمار می آید..۳ تا از بزرگ ترین دشمنان او به ترتیب ونوم، دکتر اکتاویوس و گرین گابلین هستند که در بین این ها بزرگ ترین و اصلی ترین دشمنش هم گرین گابلین است.

اسپایدرمن اولین بار در سری کمیک بوک های آمریکایی که توسط کمپانی مارول منتشر شد، آغاز به فعالیت کرد.این شخصیت همچنین در تعدادی از فیلم سینمایی و بازی ویدیویی نیز به ایفای نقش پرداخته است.

بیشتر بخوانید:

منبع: اسمارتینویکی پدیا

تگ ها: معرفیپیتر پارکربیوگرافیاسپایدرمن

اشتراک گذاری در:

3
دیدگاه بگذارید

avatar
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظراتی با بیشترین رای موافق
سید متین فقهی
سردبیر

به امید پیشرفت های روز افزون 🙂