شاید خیلی از شما ها با درد و رنج بی خوابی کلاس بعد از ظهر آشنا هستید. انیمیشن کوتاه Afternoon Classهم آمده و این اتفاق را بازسازی کرده است. برای معرفی و آشنایی با این انیمیشن کوتاه و دراماتیک با اسمارتین همراه باشید.

سئون اوه سازنده ی این انیمیشن آمده و به عنوان پروژه ی تحصیلی خود در دوره ی انیمیشن سازی اش در دانشگاه Chungkang کره این انیمیشن خارق العاده دراماتیک را خلق کرده است.

در این انیمیشن  که نقش اصلی به گفته ی سئون اوه آن همان خودش است که در واقع خاطرات خود را تفسیر می کند به طرز زیبایی می توانید قسمت طنز کلاس های بعد از ظهر خود که یا قبلا برایتان اتفاق افتاده یا همین الان هم در حال اتفاق است را حس کنید.زمانی که احساس می کنید سرتان اندازه یک توپ بولینگ سنگین شده است یا زمانی که می فهمید آب دهانتان مثل آبشار نیاگارا در حال ریزش آب هست یا چرت ۵ دقیقه در کلاس که حتی بیشتر از ۱۲ ساعت خواب در خانه لذت دارد.

در این انیمیشن شخصیت اصلی دوست دارد با درد نوک خودکار کردن در پا هم بیدار بماند ولی خمیازه و چرت ناب دوستانش به او تحمل این کار را نمی دهند. وقتی شخصیت اصلی می بیند که به غیر از خودش و معلم کسی بیدار نیست و دوست دارد کله ی دوستانش را بکند در حالی که نمی داند معلم هم منتظر خواب تمام بچه ها است تا با خیال آسوده بخوابد.پس سئون اوه تو ه با خیال راحت به خواب برو.

Afternoon Class (کلاس بعد از ظهر) یکی از سرگرم کننده ترین و خوش ساخت ترین انیمیشن کوتاه طنز با گروهی کوچک و بودجه ای کم به هوشمندانه ترین شکل به دست سئون اوه خلق شده

بیشتر بخوانید: