اگر بخوای خودت رو معرفی کنی، چی می‌گی؟ اصلاً چیزی داری که بگی؟ چیزی دربارۀ خودت می‌دونی؟ به خودت فکر می‌کنی؟ امروز، همین الان، خودمون رو معرفی کنیم! چه به خودمون و چه به دیگران.


اینجا داری چیکار می‌کنی؟ اصلاً کاری می‌کنی؟ زندگی! ساده، کلیشه و در عین حال درست‌ترین جواب؛ تشکیل شده از تلاش، غم، خوشحالی و…

معرفی کن! - زندگی؛ زندگی واقعی!
معرفی کن! – زندگی؛ زندگی واقعی!

اصلاً برای چی وجود داری؟ حالا که هستم، باید تلاش کنم که بودنم با نبودنم برای دنیا تفاوتی داشته باشه و این یعنی هدف، یعنی امید و یعنی جنگیدن!

بگو ببینم؛ چیزی داری که بهش افتخار کنی؟ دارم! خودم بودن و گذشتن از سختی‌های زندگی خودم، افتخاره! خدایی مثل خدای من داشتن افتخاره. چیزهای زیادی برای افتخار دارم؛ اما اگر نداشته باشم هم کی گفته قرار نیست بسازم؟

دلیلی برای ادامه دادن داری؟ معلومه! دلیلم اون همه قول و قراریه که با خودم گذاشتم. قرار نیست دلمو بشکونم دیگه؛ نه؟ هرچقدرم خسته، باید به قولم عمل کنم.


من چیزی برای معرفی خودم دارم. من یارا هستم. امیدوار، هدفمند، هنرمند آینده، پرتلاش، با اعتماد به نفس، گاهی از خودراضی، حاضر‌جواب، جاه‌طلب و…

تو کی هستی؟ چیزی برای معرفی خودت داری؟

دوست اسمارتینی!

  • می‌تونی خودتو معرفی کنی؟!
  • نظرت دربارۀ دلنوشته‌های اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهن داری به ما بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتما برای ما توی نظرات بنویس، ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن رو تجربه کنی؟ به بخش ارسال مطلب برو و نوشته خوبت را برای ما ارسال کن. ما هم اون رو با اسم خودت منتشر می‌کنیم!

بیشتر بخوانید:

تاریخ پخش فصل دوم شیطان کش (demon sleyer) چه زمانی است؟حباب
معرفی چند انیمه برای سرگرمی و ورود به دنیاهای جدید! – آتنا مهرانفر
رسمی: eFootball به عنوان یک بازی رایگان معرفی شد – نابودی سری بازی‌های PES – سید متین فقهی
چرا مردم سریال‌های کره‌ای را دوست دارند؟ – کی دراما – حباب