داشتم به این فکر میکردم که چطور ۱۴ سال از زندگیم رفت و یک ثانیشم دیگه بر نمیگرده. همین الان هم که دارم این دلنوشته را برای شما مینویسم، زمان ثانیه به ثانیه در حال زجر کش کردن من است. تقریبا یک هفته مسافرت بودم و این یک هفته مثل برق و باد گذشت و واقعا افسوسه هر ثانیشو میخورم. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جدی کسی میدونه چرا زمان میرود و ما نه میتونیم وایسونیمش و نه به عقب برگردونیمش؟ اخه چرا نمیشه این زمانو فهمید و چیزی درموردش کشف کرد. من فکر میکنم زمان یکی از انگشت شمار ترین چیزایی که هنوز حتی تعریفم نداره 😐 برای همین اگه از کسی بپرسی زمان یعنی چی یکم مکث میکنه و وقتی نمیفهمه میگه برو بابا بزار به زندگیمون برسیم.

حتی اگه ما از تک تک لحظاتمون هم لذت ببریم، بازم این زمان میاد و تمام کاسه کوزه ها رو میشکنه 🙁 مثلا چرا زمان برای ما در زمان های مختلف یجور نیست؟ با اینکه زمان همیشه یکنواخت حرکت میکنه و مثلا ثانیه به ثانیه میره جلو ولی برای ما انسان ها اگه از یچیزی لذت ببریم، عین چشم بهم زدن تموم میشه ولی اگه از چیزی لذت نبریم، انگار ۱۰۰۰ تا شب یلدا تو یک شب داریم.

هر چقدر دیگه هم من اینجا حرف بزنم بازم دلم باز نمیشه و همینجوری این تیک تیک ساعت، به دیوونه کردن من ادامه میده. ولی تنها حرفی که باقی میمونه اینه که ما باید از تک تک ثانیه های عمرمون استفاده بکنیم. عمر انسان به یک چشم بهم زدن میگذرد. بعد ها زمانی میاد که یک انسان پیر شدیم و باید به خودمون بگیم که چقدر زود دیر شد.

امیدوارم لذت برده باشید.