طرفداران سری بازی The Last of Us، این روزها در حال لحظه‌شماری برای شروع پخش سریال موردانتظار آن که فاصلۀ زیادی نیز با آن نداریم هستند. در همین راستا، شبکۀ HBO که طی این چند وقت تیزر اولیه، پوستر رسمی و اطلاعاتی از تاریخ پخش و تعداد قسمت‌های آن را در دسترس عموم قرار داده بود، حالا تریلر رسمی سریال The Last of Us را منتشر کرده است. برای خواندن ادامۀ مطلب با ما در اسمارتین همراه باشید.


سریال The Last of Us با نقش‌آفرینی پدرو پاسکال و بلا رمزی که توسط شبکۀ HBO ساخته می‌شود، اولین اثر استودیو پلی‌استیشن پروداکشنز است. این استودیو که به منظور ساخت اقتباس‌های تلویزیونی از آثار انحصاری سونی تاسیس شده است، کار خود را با دنیای آخرالزمانی و فوق‌العاده محبوب نیل دراکمن آغاز و طرفداران این سری را بسیار هیجان‌زده کرد.

حالا پس از گذشت مدت زمان زیادی از معرفی این اثر و انتشار تیزر و اطلاعات اولیۀ آن، به تازگی اولین تریلر رسمی سریال The Last of Us توسط شبکۀ HBO منتشر شده و اتمسفر و محتوای کلی آن را، به خوبی برای مخاطبان به تصویر می‌کشد. پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه به تماشای این تریلر جذاب بپردازید:

تماشای ویدیو در یوتیوب HBO Max

همان‌طور که تماشا کردید، سازندگان به خوبی توانسته‌اند فضای منحصر به فردی که قبلاً در دنیای بازی دیده بودیم را در سریال The Last of Us به تصویر بکشند. همچنین در این تریلر، زوایایی از روابط احساسی میان جول و الی را می‌بینیم که به قطع، تاثیر بسیار زیادی در جذابیت نهایی اثر خواهند گذاشت. در نهایت نیز می‌توان به نمایش خوبی از تهدیدات مختلف پساآخرالزمانی، مخصوصاً کلیکرهای مشهور سری اشاره کرد که در انتهای تریلر شاهد آنها بودیم.

سریال The Last of Us به کارگردانی کریگ مازن، خالق سریال محبوب چرنوبیل و نیل دراکمن، برای پخش هفتگی از تاریخ ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی شده است. این اثر که فصل اول آن شامل ۹ قسمت می‌شود، داستان کامل قسمت اول بازی را پوشش خواهد داد و در لیست بازیگران آن، علاوه‌بر پدرو پاسکال و بلا رمزی که به ترتیب نقش جول و الی را بازی می‌کنند، نام نیک آفرمن در نقش بیل، آنا تورف در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی و نیکو پارکر در نقش سارا به چشم می‌خورد.

دیالوگ برتر: بهترین دیالوگ های سری بازی لست آف آس – The Last of Us


جمع‌بندی

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، سریال The Last of Us نیز مانند انیمیشن آرکین و انیمه سایبرپانک اج رانرز که با اقتباس از بازی‌های ویدیویی پا به میدان تلویزیون گذاشتند، می‌تواند اثر موفقی ظاهر شود؛ حداقل تریلر آن که چنین حرفی را به مخاطب می‌زند! اما در هر حال، باید تا دی ماه صبر کنیم و ببینیم که سازندگان باز هم توانسته‌اند با نام بزرگ The Last of Us انتظاراتمان را برآورده کنند یا خیر.


دوست اسمارتینی!

  • نظرت دربار‌هٔ سریال The Last of Us چیه؟ منتظرش هستی؟
  • سری بازی The Last of Us رو تجربه کردی؟ نظرت درباره‌ش چیه؟
  • نظرت دربارهٔ اخبار سینما و تلویزیون اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهنت داری بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتماً برای ما توی بخش نظرات بنویسش!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن توی حوزهٔ سرگرمی رو تجربه کنی؟ به بخش همکاری با ما برو و اطلاعاتت رو برای ما ارسال کن تا اگه همه‌چیز خوب پیش رفت، به تیم اسمارتین اضافه بشی!

بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 چیست؟
والپیپردونی: بهترین والپیپر های انیمه سایبرپانک اج رانرز – Cyberpunk: Edgerunners
دیالوگ برتر: بهترین دیالوگ های انیمه مای هیرو آکادمی – My Hero Academia
جدید ترین کاریکاتور های فوتبالی رسانه‌های معتبر دنیا – هفته‌ی اول مرداد ماه ۱۴۰۱
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.