حالا که دارید این متن را می‌خوانید، سال ۱۴۰۱ آغاز و وارد قرن تازه‌ای شده‌ایم. هر کدام، آرزویی برای این دوران تازه در دل داریم و در کنار خانواده و دوستان خود، این عید باستانی را جشن می‌گیریم.


سال ۱۴۰۰ نیز مانند هر سال دیگری، پر بود از اتفاقات تلخ و شیرینی که یکی پس از دیگری گذشتند و در آخر، ما را با خاطرات خود تنها گذاشتند. ما نیز بهتر است از آنها عبور کنیم و با دفن کردن‌شان در ذهن خود، سال ۱۴۰۱ را تحویل بگیریم و برای داشتن آینده‌ای بهتر، این لحظه را دریابیم.

اما جدا از این صحبت‌ها، امسال نیز ما در اسمارتین با همراهی شما، به فعالیت خود ادامه دادیم و سعی کردیم در میان همهٔ اتفاقات، شما را سرگرم کنیم و باعث شادی‌تان بشویم. اینکه ما در انجام این کار موفق بوده‌ایم یا نه، به نظر شما عزیزان بستگی دارد؛ اما در هر حال، ما تلاش کردیم که با آغاز کردن بخش‌های تازه‌ای مانند والپیپردونی، ملودیک، اسمارتین ریپورتس و فان فکت، فعالیت مستمر در بخش‌های قدیمی، تولید مقالات متنوع در حوزهٔ سرگرمی و بازتاب اخبار روز در حد توان خود، رنگ و بوی تازه‌ای به اسمارتین بدهیم و با تغییر دادن شعار خود از «رسانه کودک و نوجوان» به «سرگرمی برای جوان و نوجوان»، دوران تازه‌ای را در این ماجراجویی بزرگ آغاز کنیم.

البته از این نکته نیز نباید بگذریم که در سال ۱۴۰۰، ما با کمبود تعداد اعضای تحریریه و فعالیت (به دلیل محصل بودن اعضا) مواجه بودیم و در همین راستا، شاید نتوانستیم آن‌طور که باید باشیم؛ اما باز هم، همراهی شما به ما انگیزه داد که در عین وجود مشکلات مختلف، به کار خود ادامه بدهیم و سعی کنیم حتی آرام‌آرام هم که شده، بهتر بشویم.


در نهایت نیز، ما به اندازهٔ یک دنیا خوشحالیم که در سال ۱۴۰۰، دوستان عزیز تازه‌ای به خانوادهٔ اسمارتینی‌ها اضافه شدند و توانستیم به همراه همهٔ شما، یک سال دیگر را تحویل بگیریم. سالی سرشار از زندگی، سلامتی و شادی را برای تک‌تک شما آرزومندیم و امیدواریم که در قرن جدید به هر آرزویی که دارید، برسید. نوروز ۱۴۰۱ مبارک، اسمارتینی‌ها!

با تشکر فراوان از آتنا مهرانفر، حباب و سهیل کوهی اصفهانی عزیز که در این سال، چه کم و چه زیاد، افتخار دادند و در اسمارتین فعالیت کردند.


دوست اسمارتینی!

  • ممنون که همراهمون هستی! (:
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتماً برای ما توی نظرات بنویس؛ ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن توی حوزهٔ سرگرمی رو تجربه کنی؟ به بخش همکاری با ما برو و اطلاعاتت رو برای ما ارسال کن تا اگه همه‌چیز خوب پیش رفت، به تیم اسمارتین اضافه بشی!

بیشتر بخوانید:

زمان انتشار Apex Legends Mobile تابستان سال ۲۰۲۲ خواهد بود – بتل رویال جدید موبایلیسید متین فقهی
فان فکت: جالب ترین حقایق و فکت های انیمه دفترچه مرگ – Death Note – سید متین فقهی
هر آنچه که باید دربارهٔ سیستم شرافت رد دد ردمپشن ۲ بدانید – کابوی خوب یا بد؟! – سید متین فقهی
فصل دوم انیمیشن قهرمانان فوتبال با زیرنویس اختصاصی اسمارتین [تماشا کنید] – سهیل کوهی اصفهانی
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.