این روزا، همه ی ما توی قرنطینه های خونگی قرار داریم. خیلی ها در حال غر زدن و ترسیدن هستن، خیلی ها شبکه های اجتماعی رو خوردن و بازی میکنن و یسری هم مانند بچه آدم، در حال استفاده مفید از زمان خود هستند و مثل همیشه زندگیشون رو می کنند، با یک تفاوت! از دست ندادن این فرصت برای انجام کارای جدید.

ببینید این روز های قرنطینه ای، خیلی فرصت خوبی هستند. این حرف واقعا خیلی جدی و درسته! ما می تونیم کار های خودمون رو انجام بدیم، به علاوه ی تست کردن کارایی که همیشه می خواستیم انجام بدیم یا انجام کارای عقب افتاده. چون زمان اضافی به دست آوردیم. قرار نیست که این زمان اضافی رو صرف جنگ و دعوا با کرونا و ترس لرز کنیم، اگه اینطور باشه که بهتره بریم یک کرونایی عزیز را ماچ و بوس کنیم و دار فانی را وداع بگیم! چون اینطوری حداقل زندگی رو از یه آدم کودن دیگه راحت کردیم.

شمایی که این متن رو میخونی، ممکنه توی روزگار کرونایی باشی، یا توی روزگاری باشه که یه ویروس جدید به اسم ترولا، مرولا یا سلولا اومده! در هر صورت فرقی نمیکنه و مهم اینه که قرنطینه شدی. برو یه فیلم تماشا کن، کتاب بخون، بازی کن و هر کاری که میکنی فقط از این فرصت لذت ببر، چون احتمالش کمه که توی کل زندگیت دیگه همچین فرصتی برات پیش بیاد.

دوست اسمارتینی!

  • اگه از این مطلب لذت بردی و یچیزی یاد گرفتی حتما حتما نظرت رو در موردش برای ما بنویس
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتما برای ما توی نظرات بنویس