همانطور که می دانید فیفا ۲۰ در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) منتشر می شود و تا آن زمان وقت زیادی نمانده است. پس کمپانی EA، سازنده مجموعه های فیفا آمده و لیستی از اطلاعات آلتیمیت تیم فیفا ۲۰ را منتشر کرده است. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در ادامه به این سر فصل ها خواهیم پرداخت:

  • ۱- ماموریت های فصلی
  • ۲- تغییرات جدید شخصی سازی
  • ۳- بازی دوستانه در آلتیمیت تیم
  • ۴- مدیریت آسان ترکیب تیم
  • ۵- تغییرات جدید بخش اسکواد بتل
  • ۶- سایر تغییرات

۱- ماموریت های فصلی

برای مثال در آلتیمیت تیم فیفا ۱۹ ما شاهد قسمتی به نام Objectives (ماموریت) که بازی به صورت روزانه و هفتگی به ما ماموریت هایی می داد و پس از آنکه ما آنها را به درستی انجام می دادیم در عوض آن به ما جایزه ای می داد.

ولی در فیفا ۲۰ اینطور نخواهد بود. طبق گفته EA، نام این بخش به Season Objectives (ماموریت های فصلی) تغییر کرده است. یعنی شما مثل بازی فورتنایت یا پابجی باید در چند هفته ماموریت ها را انجام داده و جوایز آن را درو کنید! و پس از تمام شدن یک فصل، فصل جدیدی با جوایز جدیدی شروع می شود.

حتی نیازی نیست نگران کامل نبودن تیم یوونتوس در فیفا ۲۰ باشید، زیرا شما می توانید بازیکن های این تیم را در آلتیمیت تیم دریافت کنید.

۲- تغییرات جدید شخصی سازی

در آلتیمیت تیم فیفا ۲۰ شاهد تغییرات خوب و چشمگیری خواهیم بود. طبق گفته EA، می توانیم لباس خانه و بیرون از خانه خود را خودمان انتخاب کنیم و اینکه شامل لباس های متنوع تری هستیم، می توانیم برای خود استادیوم های متنوع، تیفو و تصاویر ۸ بیتی انتخاب کنیم، می توانیم توپ و خوشحالی خاص برای تیم خودمان انتخاب کنیم و خیلی موارد دیگری که واقعا ما بازیکنان را خوشحال می کند.

اگر دقت کنیم، EA در حال رفع بسیاری از مشکلات بازی هست و با این کار می تواند دل خیلی از هوادارانی که به خاطر نبود یوونتوس ناراحت هستند را به دست آورد.

۳- بازی دوستانه در آلتیمیت تیم

در آلتیمیت تیم فیفا ۱۹ بازیکنان نمی توانند با دوستان خود بازی دوستانه انجام دهند زیرا فیفا ۱۹ این حالت را شامل نمی شود. ولی حالا EA آمده و بخشی جدید به آلتیمیت تیم به نام FUT Friendlies (بازی دوستانه) اضافه کرده و حالا کاربران می توانند بازی دوستانه را در آلتیمیت تیم هم تجربه کنند.

این بخش شامل ویژگی ها خیلی خوبی است. مثلا بازیکنان می توانند حالت House Rules (بدون قانون) که در Kick Off می توان به آن دسترسی داشت را در آلتیمیت تیم استفاده کنند، از تعداد روز های باقی مانده برای بازیکنان قرضی چیزی کم نمی شود، سطح انرژی بازیکنان پایین نمی آید و بسیاری از امکانات دیگر که قطعا به جذابیت این بخش اضافه می کنند.

۴- مدیریت آسان ترکیب تیم

در این بخش هم شامل تغییرات زیادی برای راحت تر کردن چیدن ترکیب در آلتیمیت تیم هستیم. برای مثال اگر شما چند کلید ترکیب را با هم فشار دهید، وارد قسمتی می شوید که با آن می توانید به اطلاعات مختلفی درباره بازیکنان دست پیدا کنین.

برای مثال زمانی که شما روی یکی از بازیکنان تیم خود هستید، وقتی دو کلید ترکیبی R1/RB را همزمان فشار دهید به صفحه ای می روید که می توانید بازیکنان هم پست آن بازیکن را به شما نشان دهد و کار شما را در چیدن ترکیب راحت تر کند.

۵- تغییرات جدید بخش اسکواد بتل

بخش اسکواد بتل یکی از قسمت هایی از آلتیمیت تیم است که در آن می توانید در یک هفته، با یکسری از هوش مصنوعی های آلتیمیت تیم بازی کند و در طی آن هفته جوایزی دریافت کنید. لازم به ذکر است که این بخش در فیفا ۱۸ به آلتیمیت تیم اضافه شد.

تغییرات این بخش شامل حذف محدودیت زمانی از این بخش هم می شود. محدودیت زمانی در اسکواد بتل باعث شده بود که بازیکنان زمان کافی برای تمام بازی ها نداشته باشند و یا به راحتی حذف شوند. دیگر تغییرات شامل اضافه شدن اطلاعات بیشتری در صفحه اصلی اسکواد بتل می شوند.

۶- سایر تغییرات

از سایر تغییراتی که می توان به اضافه شدن آیکون های جدید به آلتیمیت تیم، بهبود اپلیکیشن آلتیمیت تیم و تغییرات خیلی کوچک و جزئی برای بهبود رابط کاربری آلتیمیت تیم اشاره کرد.

فیفا ۲۰ در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) برای پلتفرم های نینتندو سوییچ، پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

شما نظرتان درباره این تغییرات چیست؟ آیا واقعا این تغییرات می توانند جای یوونتوس در بازی را پر کنند؟ نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[icon name=”share”] بیشتر بخوانید:

[icon name=”book”] منبع: EA

[icon name=”tag”] تگ ها: اسمارتین – فیفا ۲۰آلتیمیت تیمEA

[icon name=”copy”] اشتراک گذاری در: