بازی ها نقش مهمی در سرگرمی ما دارند و اگه نباشند زندگی خیلی سخت می شود. امروز می خواهیم تاپ فایوی از ۵ تا از بهترین بازی های ماشینی اندروید داشته باشیم. برای خواندن ادامه مطلب با ما در اسمارتین همراه باشید.

Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

بازی Need for Speed Most Wanted محصول شرکت EA Sports یکی از گرافیکی ترین و بهترین بازی های رانندگی در جهان است که تا کنون برای اندروید منتشر شده است. در این بازی شما تحت تعقیب پلیس ها هستید و باید با سرعت خود از پلیس ها و رقیب ها جلو بزنید. در این بازی شما با بهترین ماشین های شرکت های ماشین سازی بزرگ در دنیا به بازی بپردازید.

Real Racing
Real Racing

Real Racing 

اگه به دنبال یک بازی کاملا شبیه سازی شده به واقعیت می گردید این بازی را پیشنهاد می کنم. سازندگان این بازی به نکته های ریزی مثل شکل تایر ها، بدنه ی خودرو ها، نوع شیشه ی خودرو ها و… توجه کردند و بازی Real Racing را ساختند. در این بازی شما می توانید با بیش از ۱۰۰ نوع خودرو از شرکت های مختلف ماشین سازی بازی کنید. این بازی یکی دیگر از محصولات شرکت EA Sports است.

Asphalt 9
Asphalt 9

Asphalt 9

بازی Asphalt 9 یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین بازی های ماشین سواری در اندروید است. در این بازی شما با بهترین ماشین های دنیا مسابقه می دهید و پول در می آورید. در این بازی شما می توانید در ۹ منطقه ی جهان مانند شهر بارسلون مسابقه دهید.

Horizon Chase
Horizon Chase

Horizon Chase

بازی Horizon Chase یکی از فوق العاده ترین بازی های ماشین سواری اندرویدی به حساب می آید. در این بازی شما در ۳۲ تا از شهر های مختلف جهان رانندگی می کنید. در این بازی ۱۵ تا ماشین وجود دارد که شما باید با پول در آوردن این ماشین ها را خریداری کنید و با آنها مسابقه دهید.

Hill Climb Racing
Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

همه با این بازی خاطره انگیز آشنایی داریم. این بازی بهترین بازی ماشین سواری در نوع خودش محسوب می شود. این بازی یکی از بهترین بازی های رکورد زنی در جهان است. در این بازی ۱۰ ها ماشین مختلف وجود دارد مانند تانک، موتور و… که شما می توانید آنها را با پول هایی که جمع می کنید بخرید.