مثلث برمودا جایی است که همه آن را به خاطر اتفاق هایی که در آن افتاده است میشناسند. مثلث برمودا در ناحیه ی غربی آمریکای شمالی قرار دارد. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مثلث برمودا بیش از ۱۰۰۰ مسافر را خودش ناپدید کرده است. دانشمندان هنوز دلیل این اتفاق عجیب را نمیدانند ولی گمان میکنند شاید به خاطر این باشد که نیروی الکترومغناطیسی در مثلث برمودا باعث این اتفاق عجیب است.

یکی دیگر از دلایل این اتفاق عجیب طوفان های قدرتمندی است که در آب های گرمسیری وجود دارند که باعث ویران شدن کشتی ها و هواپیما ها می شوند. قبل از استفاده از جی پی اس تنها راه تشخیص مسیر قطب نما بوده است. با این حال مثلث برمودا به قطب نما ها هم رحم نکرده و آن ها را از کار می اندازد.

مثلث برمودا، این هیولای گرسنه بیش از ۵۰ کشتی و ۲۱ هواپیما را در خود فرو برده است.

بعضی از دانشمندان ادعا میکنند. که مثلث برمودا پایگاه فرازمینی ها است و بعضی دیگر می گویند مثلث برمودا دروازه ورود به دنیا های دیگر است. یکی از مهم ترین دلایل گم شدن هواپیما ها و کشتی ها در این منطقه اشتباهات انسان است. مثلث برمودا به مثلث شیطان هم معروف است زیرا برخی از دانشمندان ادعا میکنند در مثلث برمودا موجودات اهریمنی وجود دارند.

گفته میشود مثلث برمودا یک خواهر دارد که در ۱۰۰ کیلومتری ساحل توکیو در اقیانوس آرام قرار دارد. مثلث برمودا به طور دقیق یک مثلث نمیباشد بلکه فقط ظاهر یک مثلث را دارد. مساحت مثلث برمودا از ۱۵۰۰۰۰۰ کیلومتر تا ۳۶۰۰۰۰۰ کیلومتر است.

سال هاست که راز مثلث برمودا ذهن دانشمندان جهان را درگیر کرده است. طبق نظریه های دانشمندان ادعا کردند که دو هرم شیشه ای در اقیانوس اطلس وجود دارد که احتمالا مثلث برمودا را می سازند. کریستف کلمب اولین نفری بود که مثلث برمودا را کشف کرد. دانشمندان ادعا میکنند که در مثلث برمودا زمان هیچ معنایی ندارد و احتمالا در مثلث برمودا پرش زمانی و سفر به بعد های دیگر امکان دارد.

اولین خطری که در مثلث برمودا به وجود آمد غرق شدن یک کشتی با ۳۰۰ نفر مسافر بود. در سال ۱۹۶۶ میلادی (۱۳۴۵ شمسی) بالگردی برای پیدا کردن لاشه یک هواپیما به آن منطقه رفت ولی هیچ وقت اثری از آن بالگرد پیدا نشد.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.