سلام به انیمه‌بین‌ها و اوتاکوها! با توجه به این که یکی از جدیدترین انیمه‌های محبوب، شیطان کش هست و عنوان پرفروش‌ترین انیمهٔ سینمایی رو با سینمایی «قطار موگن» و دهمین مانگای پرفروش تاریخ رو در دست داره، احتمالاً خیلیاتون منتظر فصل دوم اون باشین. اگه می‌خواین بدونین که فصل دوم شیطان کش کی پخش خواهد شد، با ما در اسمارتین همراه باشید.


قبل از خواندن این متن، سر زدن به معرفی و نقد و بررسی شیطان کش هم خالی از لطف نیست!

بعد از پخش سینمایی قطار موگن، استودیو یوفوتیبل یک ماه و روز نامشخص از سال ۲۰۲۱ رو برای انتشار فصل دوم مشخص کرد. هر ماه که از ۲۰۲۱ می‌گذشت و خبری از شیطان کش نبود، طرفدارها رو بیشتر منتظر می‌گذاشت و باعث شد شایعه‌های زیادی هم درست بشه. استودیو یوفوتیبل هم خیلی راحت نشسته بود یه گوشه و به آشوبی که راه انداخته بود با آرامش نگاه می‌کرد ?

تاریخ پخش فصل دوم شیطان کش (demon sleyer) چه زمانی است؟ - پوستر رسمی فصل دو شیطان کش
تاریخ پخش فصل دوم شیطان کش (demon sleyer) چه زمانی است؟ – پوستر رسمی فصل دو شیطان کش

تاریخ رسمی انتشار

حالا بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره یوفوتیبل یه تکونی به خودش داده و از زمان پخش فصل دوم رونمایی کرده. البته دو تا تاریخ برای شروع پخش فصل دوم وجود داره و به این بستگی داره که شما قطار موگن رو جزء فصل دو حساب می‌کنین یا نه.

درواقع، سینمایی قطار موگن قراره به هفت قسمت جداگانه تقسیم بشه. البته نه این که بردارن کات بزنن اوپنینگ اندینگ بذارن براش و بشه انیمه سریالی ? یه‌جورایی به قول گیمرا قراره ریمستر بشه. شاید از نظر گرافیکی نسبت به سینماییش چیز بهتری رو شاهد نباشیم؛ ولی قراره با یک داستان مفصل‌تر مواجه بشیم.

پخش این هفت قسمت از ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر ماه) شروع می‌شه.

ولی اگه منتظر یک داستان جدید هستین، باید از تاریخ پنج دسامبر (۱۱ آذر ماه) هر یکشنبه منتظر قسمت جدید شیطان کش باشین. داستان قراره به جاهای جالب‌تری برسه و شخصیت‌های شرور تازه‌ای هم بشن؛ ولی خب برای اسپویل نشدن، خودم هم در این‌مورد چیز زیادی نمی‌دونم. به شما هم توصیه می کنم که سرچ نکنین ?

یک قسمت ova هم با موضوع پیشینهٔ زندگی هاشیرای شعله کیوجورو رنگوکو قراره بیاد. با وجود هوادارایی که داره احتمالا خیلی خوشحال می‌شن از این خبر ?

راستی، بازی شیطان کش هم قراره ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر ماه) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی سونی و مایکروسافت و کامپیوترهای شخصی عرضه بشه. یه بازی تو سبک مبارزه‌ای-چندنفرۀ سه بعدی با قیمت ۶۰ دلار (این بخشش خیلی مهمه! ?) که توسط استودیو سایبرکانکت ۲ ساخته شده.


خلاصه که این پاییز داستان‌ها بسیار است… به امید دیدار دوستان!


دوست اسمارتینی!

  • نظرت دربارهٔ انیمه شیطان کش چیه؟ تماشا کردیش؟
  • نظرت دربارۀ فصل دوم شیطان کش چیه؟
  • نظرت دربارۀ مطالب انیمه‌ای اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهن داری به ما بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتما برای ما توی نظرات بنویس، ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن رو تجربه کنی؟ به بخش ارسال مطلب برو و نوشته خوبت را برای ما ارسال کن. ما هم اون رو با اسم خودت منتشر می‌کنیم!

بیشتر بخوانید:

معرفی چند انیمه برای سرگرمی و ورود به دنیاهای جدید!آتنا مهرانفر
رسمی: eFootball به عنوان یک بازی رایگان معرفی شد – نابودی سری بازی‌های PES – سید متین فقهی
چرا مردم سریال‌های کره‌ای را دوست دارند؟ – کی دراما – حباب
دیالوگ برتر: بهترین دیالوگ های انیمیشن بچه رئیس دو – the boss baby 2 – سهیل کوهی اصفهانی