چی می‌شه اگه ۸۰۰ تا از بهترین بازیکنا و مربیای فوتبال، کنار هم و زیر یه سقف زندگی کنن؟! این‌طوری دیگه بازیکنا مودب نیستن و چهرهٔ واقعیشون رو نشون می‌دن! اتفاقی که توی انیمیشن قهرمانان فوتبال می‌افته و ما هم بعد از آماده کردن فصل اول این انیمیشن، اومدیم تا فصل دوم اون رو با زیرنویس اختصاصی براتون قرار بدیم! با ما در اسمارتین همراه باشید.


انیمیشن قهرمانان فوتبال از سال ۲۰۱۸ توسط Blicher Report ساخته و پخش شد. این انیمیشن سبکی طنز دارد و روایتگر داستان زندگی بهترین فوتبالیست‌ها و مربی‌های آنها در کنار یکدیگر و زیر یک سقف است.

قسمت اول: رونالدو احساس پیری می‌کند!

خلاصۀ داستان:

«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به رونالدو می‌زنیم که در حال رسیدن به خودش است. در همین زمان، ناگهان امباپه از راه می‌رسد و امضایی از او می‌خواهد. رونالدو از کوچک بودن پیراهن امباپه تعجب می‌کند و امباپه در پاسخ، می‌گوید که این پیراهن مال کودکی‌‌اش است. رونالدو نیز نگاهی به امباپه می‌اندازد و احساس پیری می‌کند؛ اما در ادامهٔ ماجرا…»

قسمت دوم: لیگ کیک‌پزی بریتانیا با شرکت تیم‌های بزرگ لیگ جزیره!

خلاصۀ داستان:

«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به تاتنهامی‌ها می‌زنیم که به‌نظر می‌آید از روند ناامیدکنندۀ خود در مستطیل سبز خسته شده‌اند. بنابراین، تصمیم می‌گیرند که دیگر تیم‌های بزرگ لیگ جزیره را به یک لیگ کیک‌پزی با داوری آرسن ونگر و ژوزه مورینیو دعوت کنند و آنها را به چالش بکشند! اما در ادامهٔ ماجرا…»

قسمت سوم: ناامیدی گریزمان و جنجال باشگاه مخفی فایتلتیکو!

خلاصۀ داستان:

«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به گریزمان می‌زنیم که از تبدیل نشدن به یک اسطوره و چیزی که استحقاقش را دارد، ناراحت است. در این بین، ناگهان سیمئونه وارد داستان می‌شود و سعی می‌کند که به گریزمان امید بدهد و او را، با بخشی از باشگاه اتلتیکو آشنا کند که قبلاً آن را ندیده است؛ اما در ادامهٔ ماجرا…»

شاد باشید! | تهیه‌شده توسط سید متین فقهی و سهیل کوهی اصفهانی

دوست اسمارتینی!

  • نظرت دربارۀ فصل دوم انیمیشن قهرمانان فوتبال چی بود؟ دوستش داشتی؟
  • نظرت دربارۀ انیمیشن قهرمانان فوتبال با زیرنویس اختصاصی اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهن داری به ما بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتماً برای ما توی نظرات بنویس؛ ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن توی حوزهٔ سرگرمی رو تجربه کنی؟ به بخش همکاری با ما برو و اطلاعاتت رو برای ما ارسال کن تا اگه همه‌چیز خوب پیش رفت، به تیم اسمارتین اضافه بشی!

بیشتر بخوانید:

جدید ترین کاریکاتور های فوتبالی رسانه‌های معتبر دنیا – هفتهٔ سوم اسفند ماه ۱۴۰۰سید متین فقهی
والپیپردونی: بهترین والپیپر های سری بازی خدای جنگ – God of War – سید متین فقهی
ساخت کالاف دیوتی وارزون موبایل تایید شد – شوتر موبایلی جدید اکتیویژن – سید متین فقهی
والپیپردونی: بهترین والپیپر های انیمه سگ های ولگرد بانگو – Bungo Stray Dogs – سید متین فقهی

حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.