چی می‌شه اگه ۸۰۰ تا از بهترین بازیکنا و مربیای فوتبال، کنار هم و زیر یه سقف زندگی کنن؟! این‌طوری دیگه بازیکنا مودب نیستن و چهرهٔ واقعیشون رو نشون می‌دن! اتفاقی که توی انیمیشن قهرمانان فوتبال می‌افته و ما هم توی این مطلب، فصل اول اون رو با زیرنویس اختصاصی، براتون آماده کردیم. با ما در اسمارتین همراه باشید.


انیمیشن قهرمانان فوتبال از سال ۲۰۱۸ توسط Blicher Report ساخته و پخش شد. این انیمیشن سبکی طنز دارد و روایتگر داستان زندگی بهترین فوتبالیست‌ها و مربی‌های آنها در کنار یکدیگر و زیر یک سقف است.

قسمت اول: از ورود رونالدو به تورین تا رهبری یک دورهمی انگلیسی توسط هری کین

خلاصۀ داستان:
«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به کریستیانو رونالدو می‌زنیم که تازه از رئال مادرید خارج شده و به تورین آمده است. او در تلاش است تا خود را با فرهنگ ایتالیایی‌ها وفق دهد و خود را برای بازی در یوونتوس آماده کند. لیونل مسی نیز از بهترین روز زندگی‌اش برای ما می‌گوید و شاهد دعوای کاوانی و دی‌ماریا بر سر تیم ملی‌اشان هستیم. در نهایت نیز هری کین یک دورهمی انگلیسی راه می‌اندازد و دوستانش را به آن دعوت می‌کند؛ اما در ادامهٔ ماجرا…»

قسمت دوم: از خداحافظی اینیستا با آبی و اناری‌ها تا دلتنگی مسی برای رونالدو

خلاصۀ داستان:

«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به بارسایی‌ها می‌زنیم که به تازگی با اینیستا خداحافظی کرده‌اند. با رفتن این ستارهٔ بزرگ، پیکه مسئولیت‌های تازه‌ای در تیم پیدا کرده است که باید آنها را انجام دهد. مسی هم دلتنگ رونالدو شده و هدیه‌ای ویژه برای او آماده کرده است! اما در ادامهٔ ماجرا…»

قسمت سوم: همه‌چیز در منچستر یونایتد روبه‌راه است!

خلاصۀ داستان:

«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به رختکن شیاطین سرخ می‌زنیم. آن هم در حالی که بازیکنان از وضعیت باشگاه، ناراضی هستند و به جدایی فکر می‌کنند؛ اما مورینیو اعتقاد دارد که همه‌چیز مرتب است و برای اثبات این موضوع، مهمانی عجیبی را برگزار می‌کند؛ اما در ادامهٔ ماجرا…»

قسمت چهارم: محفل جادوگری فیلیپه کوتینیو و دردسر آن برای راموس و صلاح!

خلاصۀ داستان:

«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به محفل جادوگری فیلیپه کوتینیو می‌زنیم. در این بین، او برای اجرای آخرین جادوی خود، دو داوطلب را از میان بازیکنان دعوت می‌کند. و به‌طور اتفاقی، دو داوطلب ما، محمد صلاح و سرخیو راموس که در گذشته مشکلاتی با یکدیگر داشته‌اند، می‌شوند؛ اما در ادامهٔ ماجرا…»

قسمت پنجم: قاتل نیمار کیست؟!

خلاصۀ داستان:

«در این قسمت از انیمیشن قهرمانان فوتبال، سری به مهمانی بزرگ ساکنین خانهٔ لیگ قهرمانان می‌زنیم. هری کین از خاطرات حوصله‌سربر خود برای نیمار می‌گوید و در همین بین، چراغ‌ها اشتباهاً توسط محرز خاموش می‌شوند. سپس وقتی که دوباره چراغ‌ها روشن می‌شوند، بدن بی‌‌جان نیمار بر روی زمین افتاده است و و باعث ترس بازیکنان می‌شود! اما در ادامهٔ ماجرا…»

شاد باشید! | تهیه‌شده توسط سید متین فقهی و سهیل کوهی اصفهانی

دوست اسمارتینی!

  • نظرت دربارۀ فصل اول انیمیشن قهرمانان فوتبال چی بود؟ دوستش داشتی؟
  • نظرت دربارۀ انیمیشن قهرمانان فوتبال با زیرنویس اختصاصی اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهن داری به ما بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتماً برای ما توی نظرات بنویس؛ ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن برای کودک و نوجوان رو تجربه کنی؟ به بخش همکاری با ما برو و اطلاعاتت رو برای ما ارسال کن تا اگه همه‌چیز خوب پیش رفت، به تیم اسمارتین اضافه بشی!

بیشتر بخوانید:

معرفی و رتبه بندی تایتان های انیمه اتک آن تایتان – نوادگان قدرتمند یمیرسید متین فقهی
دیالوگ برتر: بهترین دیالوگ های سریال بازی مرکب – Squid Game – سید متین فقهی
بازی Assassin’s Creed Infinity رایگان نخواهد بود – خبری خوش برای طرفداران سری اساسینز کرید – سید متین فقهی
میمز: میم های خنده دار فوتبالی به زبان شیرین فارسی! – سهیل کوهی اصفهانی
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.