سگ های ولگرد بانگو یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های سینن است که از سال ۲۰۱۴ شروع به پخش شد و طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرد. پس از پخش فصل سوم این انیمه در سال ۲۰۱۹، هواداران منتظر انتشار اطلاعاتی از فصل چهارم بودند؛ اما تا مدت زیادی خبری از آن نشد. حالا پس از مدت‌ها، استودیو بونز ساختن فصل چهارم سگ های ولگرد بانگو را به صورت رسمی تایید کرده است. برای خواندن ادامهٔ مطلب با ما در اسمارتین همراه باشید.


قبل از خواندن این متن، سر زدن به معرفی انیمه سگ های ولگرد بانگو هم خالی از لطف نیست!

معرفی انیمه‌ی bungo stray dogs - سگ های ولگرد بانگو
داستان انیمه سگ های ولگرد بانگو

داستان انیمه سگ های ولگرد بانگو

داستان انیمه سگ های ولگرد بانگو، حول محور یک پسر یتیم به نام ناکاجیما آتسوشی می‌گردد که نیرویی ماورایی دارد. او می‌تواند در زیر نور ماه به ببر تبدیل شود. این موهبت باعث خارج شدن او از یتیم‌خانه و آشنا شدنش با اوسامو دازای می‌شود…

محبوبیت این انیمه به حدی است که بین برترین‌های سینن و حتی دهه‌های اخیر قرار می‌گیرد. دلیل این محبوبیت نیز به داستان جذاب، طنز خاص و یک شخصیت فرعی بسیار محبوب بازمی‌گردد.

ساخت فصل چهارم انیمه سگ های ولگرد بانگو

حالا به تازگی، ساخت فصل چهارم انیمه سگ های ولگرد بانگو توسط وبسایت رسمی آن تایید و پوستری هم از آن منتشر شده که در آن، آتسوشی را مقابل افراد مرموز و قدرتمندی نشان می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر فصل چهارم انیمه سگ های ولگرد بانگو
پوستر فصل چهارم انیمه سگ های ولگرد بانگو

کارگردانی فصل چهارم این انیمه بر عهدهٔ تاکویا ایگاراشی، آهنگسازی بر عهدهٔ یوجی اِنوکیدو و طراحی شخصیت نیز بر عهدهٔ نوبوهیرو آرای است. نکتهٔ قابل‌توجه در اینجاست که هیچ تغییری در تیم اصلی سازنده ایجاد نشده و تیم صداپیشگی نیز همان تیم قبلی است.

همچنین استودیو بونز هیچ اطلاعات خاصی از زمان شروع پخش این انیمه ارائه نداده و تاکنون نیز، هیچ تریلری از فصل چهارم منتشر نشده است.


جمع‌بندی

ساخته‌شدن فصل چهارم انیمه سگ های ولگرد بانگو، اتفاقی مهم و غیرقابل پیش‌بینی بود. این فاصلهٔ به‌وجودآمده در میان دو فصل یک انیمهٔ محبوب، اصلاً چیز کمی نیست. همچنین با وجود ساخته‌شدن فصل ششم آکادمی قهرمان من، انتظار می‌رفت که باز هم به تاخیر بیفتد. چراکه بونز ساختن دنبالهٔ خیلی از انیمه‌ها را به دلیل آکادمی قهرمان من به تاخیر می‌انداخت. با این حال، چنین اتفاقی نیفتاد و حالا باید صبر کنیم و ببینیم که فصل چهارم این انیمهٔ محبوب، چه چیزی از آب درمی‌آید.


دوست اسمارتینی!

  • نظرت دربارهٔ انیمه سگ های ولگرد بانگو چیه؟ طرفدارش هستی؟
  • به‌نظرت فصل چهارم انیمه سگ های ولگرد بانگو چیز خوبی از آب درمیاد؟
  • نظرت دربارۀ اخبار سینمایی اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهنت داری بهمون بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتماً برای ما توی نظرات بنویس؛ ما همشو می‌خونیم!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن برای کودک و نوجوان رو تجربه کنی؟ به بخش همکاری با ما برو و اطلاعاتت رو برای ما ارسال کن تا اگه همه‌چیز خوب پیش رفت، به تیم اسمارتین اضافه بشی!

بیشتر بخوانید:

دیالوگ برتر: بهترین دیالوگ های شخصیت جوکر – Jokerسهیل کوهی اصفهانی
فصل اول انیمیشن قهرمانان فوتبال با زیرنویس اختصاصی اسمارتین [تماشا کنید] – سهیل کوهی اصفهانی
معرفی و رتبه بندی تایتان های انیمه اتک آن تایتان – نوادگان قدرتمند یمیر – سید متین فقهی
دیالوگ برتر: بهترین دیالوگ های سریال بازی مرکب – Squid Game – سید متین فقهی
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.