بارسلونا فیلیپه کوتینیو را به طور قرضی برای فصل ۲۰۱۹-۲۰ به بایرن‌ مونیخ فرستاد. این معامله ۷.۸ میلیون پوند به علاوه دست‌ مزد کوتینیو است و این توافقنامه همچنین شامل یک گزینه برای خرید کوتینیو از بارسلونا به مبلغ ۱۰۹.۸ است. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بیانیه رسمی بارسلونامی گوید:

« بارسلونا مایل است علناً از فیلیپه کوتینیو بخاطر تعهد و فداکاری او تشکر کند ».

کوتینیو در ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۱۳۹۶) به بارسلونا پیوست اما به رغم تلاش های او، نتوانست فرم خوبی که در آنفیلد داشت را حفظ کند. آینده او پر از گمانه زنی است. بارسلونا هم که فکر میکرد با خرید گریزمان میتواند جای او را پر کند، در بازی اولش در لالیگا به بیلبائو با نتیجه ۱ بر ۰ باخت. لازم به ذکر است که کوتینیو در ۷۵ بازی خود برای بارسلونا، توانسته ۲۱ گل و ۱۱ پاس گل به ثمر برساند.

کوتینیو در گفتگو با وب سایت رسمی بایرن می گوید:

« این اتفاق برای من، به معنای شروع یک چالش جدید، در یک کشور جدید و با یکی از بهترین باشگاه های فوتبال اروپا است. من خیلی مشتاقانه منتظر شروع فصل هستم. همچنین من هم مانند تیم بایرن مونیخ، جاه طلبی های بزرگی دارم و معتقدم که می توانم همراه تیم های جدید به آنها برسم ».

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن می گوید:

« ما مدت زیادی در تلاش برای انجام این انتقال بودیم و بالاخره شاهد این اتفاق هستیم. همچنین از تیم بارسلونا به خاطر انجام این انتقال تشکر می کنیم. فیلیپ با خلاقیت و مهارت های خارق العاده خود، بازیکنی است که بلافاصله حمله ما را تقویت می کند ».

نظر شما چیست؟ آیا واقعا این انتقال به نفع بایرن مونیخ و به ضرر بارسلونا بوده است؟ نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[icon name=”share”] بیشتر بخوانید:

[icon name=”book”] منبع: theguardian

[icon name=”tag”] تگ ها: ورزشنقل و انتقالاتفیلیپه کوتینیوفوتبالبایرن مونیخبارسلونااخبار

[icon name=”copy”] اشتراک گذاری در: