طرفداران انیمه اتک آن تایتان پس از پخش بخش دوم فصل چهارم، حدود یک سال است که انتظار انتشار خبری از ادامهٔ اثر را می‌کشند. استودیو ماپا نیز که به غیر از تایید بخش سوم چیز دیگری را در اختیار ما قرار نداده بود، حالا بالاخره سکوت خود را شکسته و با انتشار تریلر رسمی بخش سوم فصل چهارم انیمه اتک آن تایتان، از تاریخ پخش آن و تبدیل شدن بخش سوم به دو نیمهٔ متفاوت خبر داده است! برای خواندن ادامهٔ مطلب با ما در اسمارتین همراه باشید.


بخش دوم فصل چهارم انیمه اتک آن تایتان ساختهٔ استودیو ماپا، اوایل سال ۲۰۲۲ از شبکهٔ NHK ژاپن پخش شد. پخش این انیمهٔ محبوب که اقتباسی از مانگایی به همین نام نوشتهٔ هاجیمه ایسایاما است، از سال ۲۰۱۳ آغاز شده و علی‌رغم ساخته شدن سه فصل ابتدایی آن توسط استودیو ویت، وظیفهٔ ساخت فصل پایانی اتک آن تایتان به ماپا واگذار شد.

حالا پس از گذشت یک سال از پخش بخش دوم فصل چهارم اتک آن تایتان و انتظار طولانی طرفداران، تریلر رسمی بخش سوم فصل چهارم این اثر توسط استودیو ماپا منتشر و علاوه‌بر به تصویر کشیدن دنیای آخرالزمانی خلق شده توسط تایتان‌های عظیم‌الجثه، تاریخ پخش آن را نیز مشخص می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه به تماشای این تریلر جذاب بپردازید:

تماشای ویدیو در یوتیوب AnimeSelect

همان‌طور که تماشا کردید، استودیو ماپا به خوبی توانسته دنیای ویران پس از آغاز رامبلینگ و مردم وحشت‌زده از آن را به تصویر بکشد. همچنین در این تریلر کوتاه، لحظاتی از تایتان بنیان‌گذار رعب‌انگیز ارن و نسخهٔ کودک او در حالی که فریاد آزادی سر می‌دهد را می‌بینیم که در نوع خود، پارادوکس جالبی را به تصویر می‌کشد.

بخش سوم فصل چهارم انیمه اتک آن تایتان، برای پخش هفتگی از تاریخ ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی شده است؛ اما نکتهٔ جالب توجه اینجاست که طبق اطلاعات منتشر شده توسط سازندگان، این بخش نیز خود به تنهایی به دو نیمهٔ متفاوت تقسیم خواهد شد که پس از پخش نیمهٔ ابتدایی آن از تاریخ مشخص‌شده، نیمهٔ دوم از اواخر سال میلادی جاری پخش خواهد شد! همچنین هیچ اطلاعاتی از تعداد قسمت‌های این بخش منتشر نشده است.


جمع‌بندی

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، طرفداران انیمه اتک آن تایتان باز هم باید صبر زیادی را برای تماشای بخش پایانی اثر موردعلاقهٔ خود به صورت انیمیت‌شده به خرج دهند. اتفاقی که ممکن است حجم بزرگی از انتقادات را نیز به سمت استودیو ماپا روانه کند؛ اما جدا از این موارد، با توجه به سنگین بودن چپترهای پایانی مانگای اثر و فشاری که به کارمندان استودیو ماپا در راستای پروژه‌های متعدد دیگرشان وارد می‌شود، شاید تاریخ پخش بخش سوم فصل چهارم آنقدرها هم بد نباشد.


دوست اسمارتینی!

  • نظرت دربار‌هٔ انیمه اتک آن تایتان چیه؟ منتظر ادامه‌ش هستی؟
  • نظرت دربارهٔ اخبار سینما و تلویزیون اسمارتین چیه؟ اگه ایدهٔ جالبی توی ذهنت داری بگو تا اجراییش کنیم!
  • پیشنهاد یا انتقادی داری؟ حتماً برای ما توی بخش نظرات بنویسش!
  • به نویسندگی علاقه داری و می‌خوای نوشتن توی حوزهٔ سرگرمی رو تجربه کنی؟ به بخش همکاری با ما برو و اطلاعاتت رو برای ما ارسال کن تا اگه همه‌چیز خوب پیش رفت، به تیم اسمارتین اضافه بشی!

بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Hogwarts Legacy چیست؟
نمرات فصل اول سریال The Last of Us منتشر شد – یکی از بهترین اقتباس‌های ساخته‌شده از بازی‌های ویدیویی
فصل دوم سریال Wednesday ساخته خواهد شد – حرکت قابل پیش‌بینی نتفلیکس
معرفی و بررسی انیمه موریارتی وطن پرست (Moriarty the Patriot) – به یک عدد شیطان نیازمندیم!
حمایت از صلح بین دنیاها

خواستی می‌تونی یه سری به تلگرام و یوتیوبمون بزنی.