به گزارش “اسمارتین” طبق آخرین اخبار ورزشی، پس از بازی نچندان جذاب لیورپول و تاتنهام که در لیگ قهرمانان اروپا سابقه ندارد، در نهایت لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در مادرید شد و توانست کاپ را به بالای سر خودش ببرد و تعداد کاپ های لیگ قهرمانان اروپا خود را به ۷ عدد برساند. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

این هم از گزارش لحظه به لحظه:

دقیقه ۵+۹۰: حملات بی هدف و نا کارآمد تاتنهامی ها. و…. سوت پایان بازی و برتری ۲ – ۰ لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا مادرید. کلوپ بالاخره به چیزی که می خواست رسید. لیورپول قهرمان شدددددد….!!!

دقیقه ۸۶: اوریگییییی! چه می کنه این بازیکن!! یک شوت تماشایی از اوریگی خیال لیورپولی هارو از این راحت می کنه که امشب کاپ مادرید مال اون هاست.

دقیقه ۶۵: واقعا شاهد بازی بدی در جایگاه لیگ قهرمانان اروپا هستیم. واقعا از این دو تیم بعید است و تا حالا شاهد اتفاق مشابهی مثل این نبوده ایم.

دقیقه ۶۲: دوباره تعویض برای لیورپول.. کلوپ چه میکنی؟؟ جای میلنر با واینالدوم نوجوان عوض می شود.

دقیقه ۵۸: وای فرتنگن!! ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون می رود. حالا تابلوی تعویض برای کلوپ و لک لک ها بالا می رود و جای فیرمینو به شدت ناموفق با اوریگی عوض می شود.

دقیقه ۵۴: چرا تو دیگه صلااااح؟ موقعیت عالی مو صلاح با برخورد به فرتونگن دور شد و این حمله راه به ایی نداشت. در ادامه نیز لوریس دوباره یک ارسال خوب از رابرتسون را دفع کرد. در آخر هم دله آلی یک حمله داشت ولی شوت او با فن دایک برخورد داشت و راه به جایی نبرد.

دقیقه ۵۳: دوباره یک شوت بی دقت دیگر.. اینبار از فابینیو. شوت او توسط لوریس دفع شد.

دقیقه ۵۱: چرا سون؟؟ آفساید.. واقعا!! حالا که فرتونگن یک شوت خوب زد سون در آفساید بود. ولی در هر حال شوت فرتونگن به مدافعان لیورپول برخورد کرد.

دقیقه ۴۷: دوباره حملات به هدف و بد تاتنهامی ها اینبار با ارسال تریپیر برای دله آلی که باعث شد لوریس توپ را در آغوش بگیرد و دله از گلزنی با ضربه سر باز بماند.

دقیقه ۴۶: نیمه دوم با سوت اکومینا و توسط لیورپولی ها آغاز شد.

دقیقه ۳+۴۵: نیمه اول با بازی نچندان جذاب بازیکنان به سود شاگردان کلوپ به پایان رسید.

دقیقه ۱+۴۵: واقعا اریکسن نباید اینگونه شوت بزند!! هواداران هم نا امید شدند و می گویند: ((این چه شوتی بود؟))

دقیقه ۴۴: واقعا چه می کنند این تاتنهامی ها… واقعا بد بازی می کنند. باز هم حمله ای بی هدف اینبار توسط دله موجب می شود آلیسون توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه ۴۲: ضربه کرنر آرنولد به مدافعان تاتنهام برخورد کرد و در برگشت شوت صلاح، کرنر دیگری را برای لیورپول فراهم کرد.

دقیقه ۳۹: وای!! ورتنگن بر اثر برخوردی که با واینالدوم داشت، از ناحیه دست مصدوم شد و برای چند دقیقه از زمین بازی خارج شد.

دقیقه ۳۸: چه پاسی از ماتیپ… چه شوتی از رابرتسون… ولی این لوریس که نمی گذارد دروازه باز بشود و به کرنر تن می دهد.

دقیقه ۳۴: چرا دله… تو هم!! دله آلی هم در موقعیتی که داشت نتوانست از مدافعان تاتنهام عبور کند و پاس او هم برای کین هم تنها ثمره یک کرنر بود.

دقیقه ۳۰: وای!! حوصلمون سر رفت، یک کاری بکنید دیگه… چرا مثل بچه ها بازی می کنید؟

دقیقه ۲۵: اوه.. اینم از اولین برخورد فینال!! ولی این برخورد که توسط رابرتسون بر روی تریپیر اتفاق افتاد، کارت زردی برای لیورپول به همراه نداشت.

دقیقه ۲۳: وای فیرمینو… چرااا؟ خیلی خوب دله را رد می کنه و شوت او موفق نیست و مدافعان لیورپول آن را دفع می کنند.

دقیقه ۲۲: نبرد تن به تن صلاح با فرتونگن… کی موفق می شه… بله صلاح موفق میشه ولی شوت او موفق نبود و به اوت رفت.

دقیقه ۲۰: دوباره اشتباهات سون!! پاس خوب اریکسن توسط توی سر توپ اشتباه سون، توسط مدافعان لیورپول دفع شد.

دقیقه ۱۷: چه میکنه این آرنولد جوان!! شوت قدرتمند وزیبای او با اختلاف کمی از درورازه به بیرون می رود.

دقیقه ۱۰: سون یک و دو پا میکنه… ادامه میده… جولان میده… ماتیپ توپ اون را دفع می کند و در ادامه ضربه قدرتمند و بی هدف سیسوکو به بیرون می رود.

دقیقه ۶: ارسال کرنر از سیسوکو با ضربه سر فن دایک دفع شد. به این ترتیب اولین حمله ی تاتنهام بی ثمر ماند.

دقیقه ۲: گللللل…. چه می کنه این موصلاح!! حالا تی لک لک ها با یک پنالتی گل شده از صلاح، بازی را ۱ – ۰ به نفع خودش می کند.

ثانیه ۲۳: چی… پنالتی!!! مگه میشه!! داور اسلوونیایی اعتقاد داره که ضربه کوتاه مانه به دست سیسوکو برخورد کرده و پنالتی می گیرد.

۲۳:۳۰: یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت خوزه آنتونیو ریس و سپس بازی با سوت داور اسلوونیایی، دمیر اکومینا آغاز شد.

۲۳:۰۰: ترکیب دو تیم اعلام شد:

ترکیب اصلی لیورپول: آلیسون – آرنولد – ماتیپ – فن دایک – رابرتسون – فابینیو- هندرسون – واینالدوم – صلاح – مانه – فیرمینو

بازیکنان تعویضی لیورپول: مینیوله – کلهر – لوورن – کومز – مورنو – میلنر – لالانا – چمبرلین – شقیری – اوریگی – برستر – استوریج

ترکیب اصلی تاتنهام: لوریس – تریپیر – الدرویرلد – فرتونگن – رز – وینکز – سیسوکو – اریکسن – الی – سون – کین

بازیکنان تعویضی تاتنهام: وورم – سانچس – فویث – دیئیس – اوریر – دایر – واکر پیترس – وانیاما – لوکاس مورا – لاملا – یورنته

بیشتر بخوانید:منبع: اسمارتین


اشتراک گذاری: