یکی از طرفداران بازی Fallout 76، آمده و یک کنترلر دوال شاک ۴ (دسته ی پلی استیشن ۴) با ظاهر Fallout 76 طراحی و در فیسبوک خود با دیگران به اشتراک گذاشت است.

تقریبا کمتر از یک ماه دیگر تا انتشار یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۸ به نام Fallout 76 باقی مانده است و تب و تاب آن، برای دارندگان کنسول های نسل هشتم و دارندگان کامپیوتر های گیمینگ و قدرتمند به شدت زیاد شده است. حالا، یکی از هواداران خلاق بازی Fallout 76، که شغل او شخصی سازی کنترلر های کنسول های بازی و کامپیوتر است، آمده و کنترلر دوال شاک ۴ (دسته ی پلی استیشن ۴) این بازی را به شکل زره قدرت (Power Armor) که بازیکنان می توانند در این بازی آن را به تن کنند طراحی کرده است.

این زره شامل جزئیات دیگری مانند لوگوی Vault-Tec در بخش بک لایت (قسمت نورانی دسته پلی استیشن ۴) و یک شیر فلکه که خیلی به اتفاقات و جزئیات این بازی مربوط است که جذابیت بسیار زیاد و نامحدودی به هواداران این بازی می دهد و بسیار به کار کسانی که کلکسیون گیمینگ دارند و جمع آوری می کنند، می آید.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان ماه) برای کنسول های نسل هشتم و کامپیوتر به بازار و هواداران عرضه خواهد شد. در ادامه می توانید تصاویر مربوط را در اسمارتین تماشا کنید.

منبع: Dualshockers