در قسمت دوم کات اشاره ای به بهترین انیمیشن های سریالی داریم و نگاهی هم به ترن هوایی پیچیده و تهوع آوری به نام Venom می اندازیم.

اول طبق رسم کات نگاهی به بیگ بنگ های این هفته بیاندازیم.

بیگ بنگ:

خب بیگ بنگ این هفته را با خبری انفجاری ولی کم توجه شروع کنیم:

۳- خبری که این هفته مهم بود ولی کسی به آن توجه نکرد فروش ۲۰۵ میلیون دلاری فیلم خبرساز Venom در  سه رو اول اکرانش در سرتاسر دنیا بود که فقط با بودجه ای ۱۰۰ میلیون دلاری توانست به این مقدار فروش که دو برابر پول بودجه ی کلی فیلم است برسد و بتواند تمام انتقادات وارد بر این فیم را کنار بزند. این اتفاق نشان داد که مردم فیلم ونوم را بدون اسپادرمن و با مشکلات خنده دارش دوست دارند و در فیلم های ماه اکتبر توانست نمره B را از تماشاگران کسب کنند و تمام این اتفاقات هکاری دو شرکت سونی و مارول را از مخمصه ای بزرگ نجات دادند.

۲- خبر دوم با اینکه مهم بود اما توجه کم و بیش به آن شد منتشر شدن اولین پوستر و تیزر رسمی فیلم Aladdin که یکی از چندین فیلم لایو اکشن (ساخت دوباره یک انیمیشن با استفاده از بازیگران واقعی به صورت فیلم) که توسط دیزنی مانند فیلم دیو و دلبر (که از روی انیمیشن آن ساخته شد) در دست ساخت است. این فیلم از انیمیشن بینظیر که در سال ۱۹۹۲ با تحسین بسیار تماشاگران و منتقدان مواجه شد و توانست به ۵۰۴ میلیون فروش در سرتاسر دنیا و جوایز بسیاری که از جمله آن ها دو جایزه اسکار است. انتظار می رود فیلم خوبی از آب در بیاید ولی هیچوقت این لایو اکشن (مثل لایو اکشن های دیگر شرکت دیزنی) به انیمیشن های بینظیر آن نخواهد رسید. این فیلم در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۹ (۳ آذر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.                                                      تماشا در آپارات

۱- و پر سرو صدا ترین خبر این هفته پایان فیلمبرداری  Avengers 4 (انتقام جویان ۴) به طور رسمی بود که توسط پستی توییتری از طرف برادران روسو (آنتونی و جو روسو) به صورت غیر مستقیم و مرموزی به پایان فیلمبرداری این فیلم مورد انتظار سال ۲۰۱۹ اشاره دارد. این تصویر شی آبی و سفید که در حال درخشش است را نشان میده که در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید:

این فیلم در حال طی یک سری مراحل فیلمبرداری در منطقه آتلانتا و جورجیا بود. احتمال می رود تبلیغات و تیزر های اولیه این فیلم در اواخر ماه اکتبر یا اوایل ماه نوامبر منتشر شود. انتقام جویان ۴ در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸)  اکران و روی پرده‌های سینما می رود.

حالا برویم سراغ فوکوس این هفته:

فوکوس:

فوکوس این هفته مربوط به فیلم Venom (ونوم) است که با درجه ی سنی زیر ۱۳ سال منتشر شد و همه را شوکه کرد. از هان موقع بود که انتقادات زیادی به این فیلم وارد شد. این که فیلم با درجه ی سنی زیر سنی ۱۳ سال منتشر شد برای ما باعث خوشحالی است و از کمپانی مارول و سونی تشکر هم می کنیم چون نوجوانان می توانند از این فیلم لذت ببرند ولی شاید همین باعث شده باشد که جلوه های ویژه و حرکات و روند داستانی این فیلم زیر سوال برده شود.

شاید بهترین توصیف از این فیلم از نظر رودریگو پرز نویسنده ای در وب سایت پلی لیست باشد. رودریگو پرز می گوید:

فیلم ونوم نمی داند که چه کاره است و دوست دارد چه جور اثری باشد و اگر آن را تماشا کنید، انگار سوار ترن هوایی پیچیده و تهوع آوری شده اید.

و حالا برویم سراغ بخش بعدی یعنیTop Five(پنج تای برتر):

Top Five(پنج تای برتر): ۵ تا از بهترین انیمیشن های سریالی

۵- پنجمین رتبه ی این هفته تعلق می گیرد به انیمیشنی سریالی که تمام ما با آن خاطرات تلخ و شیرینی داریم. زمانی که توپ سوباسا شوت می شد و آن قسمت به پایان می رسید و می نوشت ادامه دارد، تا زمانی که دوقلو ها با هم می پریدند و برگردون می زدنند و دروازبان از آن طرف دروازه می رفت توی تیر و از آن تیر می پرید به سمت آن طرف دروازه و توپ را می گرفت و… که ما با تمام آن ها خاطره داریم. حالا Manga series آمده و این انیمیشن محبوب و خاطرانگیز را با نام (Captain Tsubasa 2018) به بهترین شکل ممکن بازسازی کرده است و در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است.

۴- چهارمین رتبه Top Five ما تعلق می گیرد به انیمیشن سریالی کمدی اکشن (!Teen Titans Go) که توسط Cartoon network (کارتون نت ورک) آمده و پنج ابر قهرمان بی نظیر و قدرتمند را در قالب کمدی اکشن در آورده و این پنج ابرقهرمان ما را به پنج انسان باحال، تنبل و بی مسئولیت تبدیل کرده است که به شکل خوبی از آب در آمده است.

۳- سومین رتبه که جز بهترین های هر Top Five به حساب می آید انیمشنی سریالی است که با نام (Marvel spider-man) توسط شرکت مارول (Marvel) و شبکه تلویزیونی دیزنی اکس دی (Disney XD) در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است و روایت زندگی پیتر پارک نوجوان را نشان می دهد که در دانشگاه (Osborn) آزبورن درس می خواند و در شهر نیویورک با نقش مرد عنکبوتی ماجراجویی می کند.

۲- یکی از بهترین انیمیشن های سریالی تاریخ که در رتبه دوم Top Five این هفته ما قرار گرفت انیمیشنی است که شرکت (British sitcom) آمده و  روایات طنز زندگی آقای بین (Mr.Bean) را به صورت انیمشنی در آورده و به شکل بینظیری این انیمیشن سریالی خیلی خوبی از آب در آمده است. 

۱- و رتبه اول Top Five ما و بهترین انیمیشن سریالی تاریخ از نظر اسمارتین تعلق می گیره به اسفنجی با شلواری مکعبی که توسط (Nickelodeon) ساخته شد و پخش او هنوز ادامه دارد. این انیمیشن با استقبالی بی نظیر روبرو شد زیرا انیمیشنی نوآورانه بود که با داستانی ساده، در زیر آب های دریا توانست کمدی خارق العاده را خلق کند.

حالا برویم سراغ فیلم ها و انیمیشن های پیشنهادی این هفته:

 پیشنهادی:

این هفته می خواهیم دو فیلم را به شما معرفی که آخر این هفته با خانواده تان تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

۱-Avengers: Infinity War (انتقام جویان جنگ بینهایت)

اولین پیشنهادی این هفته فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان جنگ بینهایت) است که اگر دنبال یک فیلم زیبا، دراماتیک و اکشن هستید می توانید این فیلم را این هفته تماشا کنید.

۱-The Pursuit of Happyness (در جستجوی خوشبختی)

و آخرین پیشنهادی این هفته ما فیلم The Pursuit of Happyness (در جستجوی خوشبختی) است که اگر در جستجوی موفقیت هستید با نقش آفرینی بینظیر ویل اسمیت همرا باشید و این فیلم بینظیر را در آخر این هفته از دست ندهید.

و دوباره رسیدیم به آخر کار و جع بندی:

جمع بندی:

در این قسمت فهمیدیم که چرا فیلم ونوم بد تشبیه شد و چرا باید فیلم در جستجوی خوشبختی را تماشا کنید و…

ممنون که با قسمت دوم کات با ما همراه بودید. امیدواریم از این قسمت کات لذت برده باشید.

منبع: اسمارتین

منبع اخبار: comicbookgamespotforbes