لیورپول در دیداری جذاب و تماشایی، توانست بارسلونا را با نتیجه ۴ – ۰ شکست دهد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کند تا مسی دوباره ناکام این فصل لیگ قهرمانان باشد. برای خواندن ادامه مطلب، با ما همراه باشید.

به گزارش اسمارتین لیورپول که در بازی رفت ۳ -۰ مغلوب شاگردان والورده شده بود در بازی برگشت توانست با کامبکی به یاد ماندنی بارسلونا را با نتیجه ۴ – ۰ شکست دهد و با نمایشی جذاب و تماشایی، به فینال لیگ قهرمانان صعود کند.

در ادامه خلاصه ای از بازی را برای شما آماده کرده ایم:

ترکیب دو تیم:

لیورپول:

سرمربی: یورگن کلوپ

ترکیب: آلیسون – ماتیپ – فن دایک – رابرتسون – آرنولد – فابینیو- هندرسون – میلنر- مانه – شقیری – اوریگی

بارسلونا:

سرمربی: ارنستو والورده

ترکیب:
تراشتگن – پیکه – لنگله – سرخی روبرتو- آلبا – راکیتیچ – بوسکتس – ویدال – کوتینیو- سوارز – مسی

خلاصه بازی:

دقیقه ۱: در دقیقه ۱ بازی لیورپول توانست صاحب حمله ای خوب شود ولی شریری نتوانست از پاس مانه بهره ببرد و این حمله برای لیورپول از دست رفت.

دقیقه ۷: در دقیقه ۷ بازی لیورپول توانست حمله ای را به کمک اشتباه ژوردی آلبا هندرسون ضربه ای نچندان خوب را وارد کرد ولی ترشتگن توانست آن را مهار کند ولی در ادامه اوریگی توپ را به درون دروازه خالی ترشتگن وارد کرد و بازی ۱ – ۰ به نفع کلوپ و شاگردانش شد.

دقیقه ۱۳: در دقیقه ۱۳ بارسلونا توانست به حمله خوب با پاس آلبا به مسی دست پیدا کند ولی آلیسون با فوق واکنش عالی خودش توانست این ضربه عالی مسی را از چهارچوب در آورده و به کرنری برای بارسلونا راضی شود.

دقیقه ۱۶: در دقیقه ۱۶ بارسلونا توانست با پاس عالی بوسکتس به حمله ای عالی دست پیدا کند ولی آلبا این توپ را در موقعیتی عالی برای خودش به مسی داد و مسی هم نتوانست توپ را کنترل کند و این حمله که می توانست گل اول بارسلونا باشد از دست شاگردان والورده رفت.

دقیقه ۱۷: در دقیقه ۱۷ بارسلونا دوباره که در حال حمله بود، توانست دوباره به حمله خوب با استارت مسی دست پیدا کند ولی کوتینیو نتوانست از پاس مسی بخ ه خوبی استفاده کند و ضربه نچندان خوب او توسط آلیسون دفع شد.

دقیقه ۲۲: در دقیقه ۲۲ لیورپول توانست صاحب حمله ای خوب شود ولی شوت قدرتمند رابرتسون توسط سیو عالی ترشتگن از دست رفت.

دقیقه ۴۲: در دقیقه ۴۲ لیورپول توانست به دو حمله دست پیدا کند که هردو توسط مدافعان بارسلونا متوقف شدند و زیاد تاثیرگذار نبودند.

دقیقه ۴۵: در دقیقه ۴۵ روبرتو حمله ای برای مسی ساخت ولی توپ مسی از کنار دروازه آلیسون به بیرون رفت و در ادامه پس از شروع دوباره آلیسون، مسی پاس خوبی را به آلبا داد ولی آلبا این موقعیت خوب را از دست داد تا بارسلونا ناکام نیمه اول را ترک کرده و به رختکن برود.

دقیقه ۴۹: در دقیقه ۴۹ بارسلونا توپ را از دست داد و مانه موقعیت خوبی را به دست آورد که با توپ ربایی خوب روبرتو از دست رفت.

دقیقه ۵۰: در دقیقه ۵۰ لیورپول توانست روی کرنری صاحب موقعیت شود ولی ضربه سر خطرناک فن دایک توسط ترشتگن دفع شد و در ادامه با شروع دوباره ترشتگن بارسلونا با پاس مسی صاحب موقعیت خوبی شد ولی سوارز با شوت نچندان خوب خود باعث شد تا آلیسون دوباره یکی دیگر از توپ های بارسلونا را دفع کند.

دقیقه ۵۳: در دقیقه ۵۳ لیورپول صاحب حمله ای شد که با پاس عالی آرنولد و ضربه خیلی خوب واینالدوم تبدیل به گل شد تا امید لیورپول با نتیجه ۲ – ۰ بیشتر از قبل شود.

دقیقه ۵۵: در دقیقه ۵۵ لیورپول دوباره صاحب موقعیت خوبی شد و توانست با سانتر عالی شریری و ضربه سر واینالدوم به گل برسد تا شاگردان کلوپ بازی را با نتیجه ۳ – ۰ به تساوی بکشانند و کار شاگردان والورده سخت تر و سخت تر شود.

دقیقه ۶۷: در دقیقه ۶۷ بارسلونا با پاس فوق العاده راکیتیچ صاحب موقعیت گلزنی خوبی شد ولی باز هم فرشته دروازه لیورپول، یعنی آلیسون بکر این توپ را دفع کرد و به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۸: در دقیقه لیورپول صاحب کرنر شد و روی حرکت زیرکانه و فوق العاده الکساندر آرنولد توانست توپ را از دفاع های بارسلونا عبور داده و با ضربه خوب اوریگی به گل برسند تا کامبک شاگردان کلوپ با نتیجه ۴ – ۰ کامل شود تا بارسلونا و طرفدارانش نگران باخت بازی شوند.

دقیقه ۸۵: در دقیقه ۸۵ لیورپول توانست دو حمله دیگر ایجاد کند که هردو ناکام ماندند که یکی از آن ها ضربه سر خوب شریری بود که از بالای دروازه بارسلونا به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: کامبک کلوپ و شاگردانش و دوباره ناکامی مسی و بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا.

در ادامه می توانید خلاصه ویدیویی این بازی جذاب را تماشا کنید:

تماشا در آپارات اسمارتین

بیشتر بخوانید:

منبع: اسمارتین

نویسنده:

اشتراک‌گذاری: