یکی از بازیکنان بازی Dreams توانسته که صحنه آغازین بازی Marvel’s Spider Man را بازسازی کند و آن را در توییتر خود با دیگران به اشتراک بگذارد. برای خواندن ادامه مطلب، با ما همراه باشید.

از آنجاییکه Dreams در اوایل ماه جاری میلادی به دست طرفداران رسید، رویاهای بسیار زیادی از طرف توسعه دهنده بازی، سبب شد تا بازیکنان با انجام این بازی جذاب و خلاقانه، برای ساخت یکی از آخرین شاهکار های PS4 یعنی Marvel’s Spider Man تلاش کنند.

تامیر ویلیامز، بازیکن سازنده این صحنه، در توییترخود آن را به اشتراک گذاشت و در تلاش است تا قسمت های بیشتری صحنه های بیشتری هم در Dreams برای طرفداران بسازد.

Dreams قبلا چندین بار توسط بازیکنان استفاده شده است و توانسته اند بازی ها و صحنه های مورد علاقه خود را در بازی به نمایش بگذارند. اما به ویژه با تلاش ویلیامز برای ساختن این کار، که توانسته به نحوه زیبایی صحنه اولیه Marvel’s Spider Man را باز سازی کند و ما را یاد اولین لحظات این بازی بیاندازد که از بین ساختمان ها تار می زدیم و از این طرف به آن طرف می رفتیم، امیدواریم شاهد پیشرفت بیشتر بازی باشیم و بتوانیم صحنه های بهتری از بازی را با انتشار نسخه کامل بازی مشاهده کنیم. لازم به ذکر است که نسخه کامل بازی هنوز منتشر نشده و این نسخه Early Access که با قیمت ۳۰ دلار عرضه شده و باید منتظر نسخه کامل بازی از طرف استودیو مدیا مولکول باشیم.

در ادامه می توانید این صحنه بازسازی شده را تماشا کنید:

تماشا در آپارات اسمارتین

بیشتر بخوانید:

منبع: DualShockers

نویسنده: