همانطور که می دانید داریم به رویداد E3 2019 نزدیک می شویم و لحظه شماری گیمر ها برای تریلر ها و گیم پلی بازی بی حد و شمار است. حالا الکترونیک آرتز هم آمده و ساعاتی قبل از رویداد Ea Play 2019، تریلری هیجان انگیز و زیبا از بازی مورد انتظار فیفا ۲۰ منتشر کرده و این هیجان گیمر ها را به آخرین حد ممکن رسانده است. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

به گزارش اسمارتین طبق آخرین اخبار بازی، الکترونیک آرتز طی دو روز گذشته، ابتدا تیزری کوتاه از معرفی بازی فیفا ۲۰، سپس تیزری برای تاریخ انتشار فیفا ۲۰ و امروز اولین تریلر رسمی فیفا ۲۰ را منتشر کرد و همه را غافلگیر و البته خوشحال کرد. در این تریلر شاهد تاکید آن بر فوتبال خیابانی هستیم و این بخش فوتبال خیابانی بازی را تایید می کند و خبری خوشحال کننده برای گیمر ها است، زیرا چند سالی است که گیمر ها به دنبال فوتبال خیابانی در مجموعه های فیفا هستند و این درخواست را از الکترونیک آرتز داشتتند و حالا این اتفاق روی داده است. در ادامه می توانید تریلر را تماشا کنید:

تماشا در آپارات اسمارتین | تماشا در یوتیوب اسمارتین

در پایان تریلر هم شاهد اطلاعاتی از کنفرانس Ea Play 2019 هستیم که اطلاعات بیشتری از بازی را در ساعت ۸:۳۰ امشب منتشر می کند. حالا باید نتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی در E3 یا بیرون از آن باشیم. در هر حال مجموعه های فیفا همیشه قابل انتظار بوده و حالا باید ببینیم الکترونیک آرتز چه آشی برای ما در فیفا ۲۰ پخته است. فیفا ۲۰ برای انتشار در تاریخ ۵ مهر (۲۷ سپتامبر) برنامه ریزی شده است.

بیشتر بخوانید:


منبع: اسمارتین


تگ ها: E3 2019Ea Play 2019اخباراخبار بازیبازی فیفا ۲۰رسانهرسانه کودک و نوجوان


اشتراک گذاری: