در این قسمت از انشاء های اسمارتین می خواهیم به انشایی در رابطه با شانس بخوانیم. همچنین بفهمیم که آیا شانس وجود دارد و اگر وجود دارد چگونه برخی از انسان ها از آن بهره می برند؟ برای خواندن این انشاء، با اسمارتین همراه باشید.

موضوع: شانس

در زندگی ما افرادی وجود دارند که همیشه دارای شانس زیادی هستند و ما اغلب از این اتفاق، شروع به حسرت خوردن می کنیم و آرزو داریم که مانند آن ها خوش شانس باشیم، ولی حالا اصلاٌ شانس وجود دارد و اگر وجود دارد چکونه برخی از انسان ها از آن برخوردار می شوند؟ این سؤالی است که سالیان سال مغز ما انسان ها را درگیر خود کرده است.

اول از همه بگویم که شانس وجود خارجی ندارد و فقط ریشه ای بلند در مغز ما انسان ها دارد که به دلیلی ناخودآگاه به وجود آمده است و در واقعیت، به معنی خواست پروردگار می باشد. یعنی هرچه خداوند بخواهد اتفاق می افتد که بعضی مواقع، هنگام به وجود آمدن لحظه ای عجیب و خوشایند برای یک فرد، به آن فرد در زبان عامیانه، خرشانس می گوییم. (کسی که از شانس بسیاری برخوردار است)

حالا بیایید درباره این افراد صحبت کنیم. آن ها افرادی هستند که تلاش و کوشش بسیاری دارند و به همین دلیل پروردگار، تمام جهان و کائنات را به سود این افراد، می کند. به هر حال مغز خود را درگیر این مسائله پیچیده نکنید و به تلاش و کوشش خود ادامه دهید، آن زمان است که خداوند شانس را برای شما اختراع می کند.

امیدوارم که از قسمت پنجم انشاء های اسمارتین لذت برده باشید. ما را دنبال کنید و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید و خواهشمندیم که اگر از مطالب ما لذت می برید، اسمارتین را به دیگران معرفی کنید تا دیگران هم از این مطالب لذت ببرند.

مرتبط با همین موضوع:

    منبع: اسمارتین