آپدیت تازه NBA 2K Playgrounds 2 محتویات جدیدی مانند زمین و لباس هایی جدید را به آن اضافه کرد. در بین این تغیرات، نام کراس پلی بین ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر بیشتر از همه به چشم می خورد. برای خواندن ادامه مطلب، با ما همراه باشید.

بازی NBA 2K Playgrounds 2 در تاریخ ۲۴ مهر سال ۱۳۹۷ (۱۶ اکتبر ۲۰۱۸) منتشر و در دسترس بازیکنان قرار گرفت. این بازی در طی آپدیت تازه ایی دارای محتوای جدیدی شده است. با توجه به تازه‌ترین اخبار بازی، مواردی نظیر زمین بازی Mars Playground، لباس‌های جدید و آیتم‌های ویرایش زمینِ بازی از طریق آخرین بسته الحاقی به این اثر اضافه شده است. با این حال، بزرگترین قابلیت اضافه شده به این بازی، قابلیت کراس پلی است که در حساب رسمی توییتر این بازی هم تایید شد:

بازی NBA 2K Playgrounds 2 هم‌اکنون از قابلیت کراس پلی در پلتفرم‌های ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر پشتیبانی می‌کند.

الان در میان پلتفرم ها قابلیت کراس پلی در حال اشتغال است و این خیلی خوب است! ولی اینجا یک مشکلی هست، آن هم این است که سونی با سختگیری های زیادش باعث شده که این بازی هم نتواند برای این پلتفرم کراس پلی را معرفی کند و فقط برای پلتفرم های ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر شده است.

این اولین باری نیست که بازی NBA 2K Playgrounds 2 دارای بسته های الحاقی رایگان شامل محتویات جذاب و جدید می‌شود و پیش از این شاهد انتشار یک بسته الحاقی جذاب با تم و حال و هوای کریسمس بودیم که یک زمین یخی، آیتم‌های مناسبتی و ۳۵ بازیکن اضافه شده از قبیل بازیکنان بسکتبال افسانه‌ای دهه ۹۰ به مانند کارل مالون و دنیس رادمن را به بازی اضافه کرد.

بازی NBA 2K Playgrounds 2 که کمپانی ۲K Sports وظیفه انتشارش را بر عهده داشت، پس از تاخیرهای زیادی که تجربه کرد در آخر، مهرماه سال گذشته برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

منبع: DualShockers

نویسنده: